Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

oj tam oj tam nie reklamujcie bo następnym razem będzie nas tylu co wyznawców tej sekty :)

 

13 lut 2015, o 23:02

 

dalsza relacja z C-max-a

jak już pokazałem wosk był pancerny ale wosk to wosk ... przyszedł czas na powłokę

 

zaczynamy

 

mycie odbyło się bez zdjęć bo pogoda była fatalna, byle szybciej do cieplego garażu.... :)

 

glinkowanie

 

1k52hO.jpg

 

tak bylo po

 

rAtsfP.jpg

 

inspekcja po cięciu

 

xLMbPu.jpg

 

Wykończona maska... jest dobrze

 

pyps2X.jpg

 

dach...

 

CCjfak.jpg

 

tb8f5x.jpg

 

po korekcie

 

Pr2gf3.jpg

 

taka 50-siątka :)

 

EwOmZi.jpg

 

b91Uts.jpg

 

AJbSTh.jpg

 

KtvBj9.jpg

 

LeNpvh.jpg

 

80P5Jg.jpg

 

g9CiB6.jpg

 

zJVnYK.jpg

 

jAltBY.jpg

 

fjMg3E.jpg

 

OPVopN.jpg

 

75WvJJ.jpg

 

IAvGrZ.jpg

 

KyLAZv.jpg

 

CwMmMr.jpg

 

więcej na blogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może i nie jest to w Lublinie ale....

Oddałem dwa komplety felg do lakiernika :( wiem źle zrobiłem .... ale jedne pomalował drugie mu zabrałem. Pomalowane felgi trafiły na auto i po jednej zimie syf tak wszedł w reakcje z lakierem że zrobiły sie żółte i niczym nie szło ich domyć.

Jedne i drugie felgi trafiły do Ryk, okazało się że wszystkie 8 felg jest do prostowania :( trudno.... wyprostował.

Nie chciał powiedzieć czym to robi ale trawi felgi jakimś kwasem bo felgi gotowe do malowania są białe (piaskowanie czy szkiełkowianie może uszkodzić strukture metalu jako że AL jest miekkie)

Takie białe felgi maluje proszkiem na kolor ustalony z właścicielem a ma tego o...... a na to idze bezbarwny, nie pamietam teraz ale chyaba 2x.

Felgi pomalowane przez lakiernika po jednej zimie nie do domycia dzis sa na samochodzie 3cią zime i w dalszym ciągu wygladaja jak nowe...

Moje z kolei to wersja letnia ale nie mam najwybitniejszych klocków w Skodzie zwłaszcza na tylnej osi a felgi jak wczoraj odebrane z Ryk :)

Jak sie fundusz znajdzie to zimowe ze Skody też pojada na renowacje :)

Aaaa i jeszcze jedno warto u niego wyważyć koła, zapomniał ze miał mi poskładać i robił to przymnie. Każde koło puszczał 3x dokładając cieżarków aż maszyna pokazała mu 0.0

Pytałem czego aż 3x, to mówi ze ma tak skalibrowaną maszynę, każda może mieć ustawioną tolerancje i to że na wulkanizacji u franka jest 0.0 to nie zawsze jest 0,0 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na miejscówce przy Koncertowej pustki z rana :) Wybrałem się w końcu wczoraj do Leroy'a i kupiłem wiadra także trzeba było dziś wybrać się Ibizą i przetestować mycie na dwa wiadra na myjce :)

 

Nikt nie przeszkadzał :)

 

Widziany czarny Leon z wlepami klubowymi z Leon Klubu. Ktoś stąd? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.