Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

Griffe, jutro mam ponowną próbną maturę z ang, nie z "naszej" winy. A co najlepsze info o tym że jutro piszemy dostaliśmy dziś przed południem. :dontknow: Szkoda słów co się dzieje w szkole. Dyrektorka zamówiła dla naszej szkoły arkusze do nowej podstawy programowej, (roczniki 95 jeszcze idą starą) i teraz przez jej głupotę musimy od nowa wszystko pisać ... :wallbash: a na opłatkowe "skóry" akurat dziś chciałem się wybrać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusiak11, Aby do kwietnia a potem 6 miesięcy wolnego :mrgreen:

 

ta a potem matura co poł roku :) nie chce cie straszyć broń boże ale matura przy sesji to pikuś .... tu sie uczysz 2lata ( u nas bylo 3) i potem cały rok powtarzasz.... a tam masz 3 m-c i sesja, a w następnym semestrze już idą dalej nie czekają itd... przez 10 semestrów

Jak to niektórzy nazywali System Eliminacji Studentów Jest Aktywny ale zobaczysz sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusiak11, damy rade ;) Mnie nie denerwuje to, że trzeba się uczyć bo z tym problemów nie mam tylko kwestia organizacji jaka jest u mnie w szkole. Aż zdziwiony jestem, że te info dotarło do nas dziś przed południem zamiast jutro z samego rańca :-]

 

Co do powtórek to u mnie jest trochę inaczej - materiał idzie normalnie a powtórki są z rana a potem po lekcjach. Nie ma jak inaczej zrobić bo dochodzi kwestia egzaminów zawodowych.

 

:D Co tam matura. A próbna? Tym bardziej,

w szkole obecnie mamy kontrolę z SEO (System Ewaluacji Oświaty), nie chciałbym być w skórze tych co nie zdadzą próbnej ;) Wiecie, teraz szkoła musi się "pokazać" cyrki się dzieją bo każdy z nauczycieli zamiast zachowywać się normalnie chodzi jak na "musztrze" .

Wszystko dla % i rankingów. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusiak11, wiesz, na PL można kupować co się chce... na PRz był problem, taka wytrzymałośc materiałów, tu masz 4pkt, a w Rzeszy aż 12ects'ów... co z tego, że chętnie bym kupował co się da... jak takiej ilości kupić nie można. I tak kumpel śmiał, że jestem sponsorem PRz :lol: Sam teraz idę na warunek z fundamentów, tak jak rozmawialiśmy ostatnio na miękkich skórach, wolę nie drażnić Pani dr i ogarnąć jak się nauczę za rok hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze!

Krótka piłka. Jakiś czas temu rzuciliśmy hasło pt "wyjazd na GP F1 na SPA"

Tak się składa że jest promocja na bilety -25% przy zamówieniu w najbliższym czasie.

Mogę zająć się organizacją biletów i noclegu o ile:

- w przeciągu 2 tygodni od dzisiaj (czekam do 13-tego stycznia) opowiecie chce kto chce jechać

- do tego terminu trzeba ustalić którą trybunę wybieramy i czy nocujemy w jakimś hotelu/motelu/polu namiotowym :D

- na koniec musimy ustalić na ile dni jedziemy? (osobiście piątkowe treningi bym odpuścił a uczestniczył w sobotnich kwalifikacjach i niedzielnym wyścigu)

- ostatnia kwestia to dojazd. Nie wiem czy przy obecnych cenach linii lotniczych nie taniej będzie zapakować się do latającego pudła i ew wynająć auto na miejscu (koszt wynajmu jest niski)

 

Z racji że do omówienia jest sporo proponuję w gronie zainteresowanych spotkać się na skórach w czwartek 15-tego stycznia i następnego dnia poczyniłbym już odpowiednie rezerwacje.

 

Ave!

 

Link do strony z cenami i miejscami -> http://www.belgium-grand-prix.com/F1FS/en/2680-belgium-f1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namówiłeś mnie.

Jako przedstawiciel starszyzny mianuję Cię "kierownikiem wycieczki"

Z góry przepraszam za "inżynierskie" podejście do tematu.

Oczekuję, że jak się spotkamy przedstawisz opcje, o których pisałeś i budżet, na zasadzie samolot tyle i tyle, autem tyle i tyle...

W piątek na spotkaniu omówimy temat i jazda z rezerwacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Można powiedzieć, że jestem nowy także wypada się przywitać.

Zarejestrowałem się tu już prawie 4 lata temu, ale dopiero w tym roku mam plan poszerzyć swoje działania w okół auta :) Takie postanowienie noworoczne :D

 

Na wstępie od razu pytanie...przejrzałem kilka stron tego wątku i zauważyłem, że macie jedną miejscówkę do mycia - gdzie w Lublinie bez problemu można wylecieć z wiadrami na myjkę?

Do tej pory uskuteczniałem myjkę niedaleko mnie, ale w grę wchodziło albo mega wcześnie rano albo noc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.