Skocz do zawartości

[Lublin] Spotkania regionalne


Big

Rekomendowane odpowiedzi

W ciągu dnia możesz spotkać pana z obsługi, generalnie ostatnie Norbert został upomniany i musiał posłuchać gadania, że nie wolno bla bla...jesienią spokojnie pozwalał, pod warunkiem, że nie blokujemy stanowiska w momencie, gdy jest kolejka. Teraz musi upominać i zwracać uwagę, ponieważ są kamery itd.

Podsumowując, walisz na pewniaka, nie ma kolejki, pozostaje jakieś wolne stanowisko, myjesz, najwyżej posłuchasz, że nie wolno, ale zlej to i rób swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak mi na "miejscówkę" nie po drodze to myję na ul. Zagłoby (przy al. Kraśnickiej) lub na ul.Diamentowej.

Jak na razie nikt mi nic nie powiedział, wydaje mi się, że nie ma tam ochroniarza a są tylko kamery. ;)

 

Witam, Potwierdzam, że na Zagłoby [myjnia V8] nie ma pracownika non stop, ale za to często są kolejki.

 

 

 

 

Towarzysze!

Krótka piłka. Jakiś czas temu rzuciliśmy hasło pt "wyjazd na GP F1 na SPA"

Tak się składa że jest promocja na bilety -25% przy zamówieniu w najbliższym czasie.

Mogę zająć się organizacją biletów i noclegu o ile:

- w przeciągu 2 tygodni od dzisiaj (czekam do 13-tego stycznia) opowiecie chce kto chce jechać

- do tego terminu trzeba ustalić którą trybunę wybieramy i czy nocujemy w jakimś hotelu/motelu/polu namiotowym :D

- na koniec musimy ustalić na ile dni jedziemy? (osobiście piątkowe treningi bym odpuścił a uczestniczył w sobotnich kwalifikacjach i niedzielnym wyścigu)

- ostatnia kwestia to dojazd. Nie wiem czy przy obecnych cenach linii lotniczych nie taniej będzie zapakować się do latającego pudła i ew wynająć auto na miejscu (koszt wynajmu jest niski)

 

Z racji że do omówienia jest sporo proponuję w gronie zainteresowanych spotkać się na skórach w czwartek 15-tego stycznia i następnego dnia poczyniłbym już odpowiednie rezerwacje.

 

Ave!

 

Link do strony z cenami i miejscami -> http://www.belgium-grand-prix.com/F1FS/en/2680-belgium-f1/

 

 

Na GP do SPA się raczej nie pojadę. Chyba wybiorę się na GP Węgier Hungaroring. Impreza jest od 22 do 26 lipca. http://www.hungaroinfo.com/formel1/tickets_tri_pl.htm

Dużo bliżej, ceny niższe, dobre wino... Ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, omawialiśmy temat ostatnio z chłopakami i bardzo możliwe, że odpuścimy SPA i polecimy albo do Niemiec albo właśnie do Węgier. Na dniach mamy podjąć decyzje.

 

Ja decyzję podejmę do końca przyszłego tygodnia. Jeśli pojadę to zatrzymam się na campingu Aqua [przynajmniej żona będzie zadowolona bo są baseny].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Bez przesady, przestałem być niewolnikiem własnego auta w trosce o zdrowie psychiczne.

Jeżeli zostanie to się odświeży, przecież żeby można było strzelić korektę musi być co usuwać :dontknow:

 

 

Słuszne podejście :) podoba mi sie :good::good:

 

tu takie tam z kiedyś..... koleżanka zasugerowała koledze co by umył auto, po myciu było tak

nTSP9f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jakiś czas temu zarejestrowałem się na forum i trochę czytałem, ponieważ zainteresowałem się kosmetyką aut. Dopiero dziś trafiłem na wątek Lublina :) Chętnie bym się kiedyś spotkał np. na Koncertowej - bardziej pewnie w celu obserwacji, podpytania i nauki, bo moja wiedza jak i praktyka w sferze detailingu jest znikoma :)

 

Pozdrawiam :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! :)

Z początkiem marca startujemy w c.h tarasy zamkowe z myjnią oraz detailingiem.

Dam wcześniej jakieś info o otwarciu.

Będziemy też na paru evenetach które niedługo będą miały miejsce w Lublinie.

 

1.jpg

 

Zapraszam na naszego fanpage

https://www.facebook.com/DetailKingLublin?fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie gdzie mam zadać to pytanie więc napiszę tutaj :) Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem polerki w swojej Ibizie. Niestety sam nie mam miejsca ani odpowiedniego doświadczenie aby wykonać cały proces samodzielnie. Z uwagi na powyższe czy znacie kogoś kto podjąłby się czegoś takiego? Szukałem trochę firm w Lbnie, które zajmują się korektą lakieru, ale większość osób poleca raczej 'pasjonata' niż taki warsztat :) Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz do firmy "Priumus" Maciej Ryba. Adres: Jakubowice Konińskie ul. Makowa 4, tel. 601-408-308

Chłopak działa na rynku od 5 lat i zrobił naprawdę sporo aut, więc ma wiedzę i doświadczenie.

Tu masz jego stronkę: http://www.detailingsamochodowy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.