Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jaką ilość szamponu CHEMICAL GUYS MAXI SUDS wlać na 5litrów wody ? Producent podaje jedna nakrętka na 5 litrów wody ale ja mam ten szampon w nieoryginalnym opakowaniu. Ile ta nakrętka może pomieścić mililitrów ?

 

hmm ... i jak mamy ci odpowiedzieć na pytanie nie widząc jaka masz butelkę ? Generalnie 30 ml powinno być OK , ja np. zaopatrzyłem sie w takie miarki ( chyba jeden z zaprzyjaźnionych sklepów sprzedaje ) , inna metoda , kupić w aptece strzykawkę 100 ml. i masz super sprzęt do dokładnego dawkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balcerek mam ten szampon , więc dzisiaj ci podam jaką nakrętka ma pojemność . :)

 

[ Dodano: 20 Sierpień 2011, 11:06 ]

nakrętka z butelki szamponu CHEMICAL GUYS MAXI SUDS II ma pojemność 10 ml .

 

Serdeczne dziękuje. A napisz jeszcze czy faktycznie przy takim stężeniu jest dużo piany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie troche banalne, ale czy po nałożeniu wosku aplikatorem przystosowanym tylko do tego wosku zawsze go pierzecie?? Mam dwa woski Zymol i do tego dwa aplikatory Zymol i nie wiem czy po każdym nałozeniu je prać czy raczej po mkilu takich aplikacjach?? Szczerze powidziawszy to lepiej pracuje sie aplikatorem troszke juz nasączonym tym woskiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam i szukam i znaleźć nie mogę.

Tak możesz tak zrobić, ale dobrze jest mieć trochę wody w wiadrze bo inaczej wszystko się rozchlapie i wyleci z wiaderka, i robiąc w ten sposób będziesz miał tylko trochę wody z szamponem na dnie, a reszta to tylko piana. Najlepiej, po prostu wlać szampon, dolać ciepłej wody z kranu i potem, żeby dorobić sobie piany po prostu psiknąć w wiaderku lancą przez kilka sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś do czynienia z papierem do wycierania samochodów takim co wykorzystują w myjniach? Papier jest w dużych rolkach i nie rozpuszcza się pod wpływem wody.

Szukam na necie ale nie mogę znaleźć :/

a po co Ci taki papier ? chyba że lubisz rysować auto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myjnie to wykorzystują to powinno być ok.

 

Myjnie przeważnie wykorzystują to, co jest tanie 8-) Uszkodzenia jakie robią przy okazji mycia nie są już brane pod uwage i liczy sie tylko efekt końcowy i to jeszcze w cieniu...gdyż wtedy auto sie świeci :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mrcleaner.pl/mr-cleaner-stan ... p1116.html

Te atomizery pryskają skupionym czy rozproszonym strumieniem?. Bo teraz mam takie co pryskają na pare metrów strasznie skupionym strumieniem a ta regulacja prawie nic nie daje. I czy wogóle jakiekolwiek atomizery z tych pod butelki 1L pryskają rozproszonym strumieniem?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cocolino, Nie, mi się plastiki po nim nie kleją, a zrobiłem już jakieś 5-6 autek.

 

[ Dodano: 23 Sierpień 2011, 21:08 ]

Czy zestaw, który miałem przygotowany pod Astrę H: menzerna fg500+ ff3000+ biały pad menzerna+ abw czarny nada się do Astry F z czerwonym, skatowanym lakierem? Z tamtego projektu nici, a w/w zestaw mam już praktycznie zamówiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma w aucie trochę problemu z rudym :thumbdown: chcemy to trochę szpachlą przelecieć; pytanko czy tą część blachy można trochę podszlifować silverlinem z papierem ściernym na BP, o jakiej gradacji i na jakich obrotach? czy standardowo papierem na klocku? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.