Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przyznam się bez bicia, że mam od dobrego roku Dodo LP i nigdy go jeszcze nie używałem a jutro planuję nałożyć wosk (też Dodo), więc polecę jedną firmą. Czytałem kiedyś, że najlepiej wcierać go prawie do całkowitego zniknięcia. Mogę cały samochód przeczyścić cleanerem i dopiero potem resztę zetrzeć i spolerować czy lepiej każdy element z osobna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się bez bicia, że mam od dobrego roku Dodo LP i nigdy go jeszcze nie używałem a jutro planuję nałożyć wosk (też Dodo), więc polecę jedną firmą. Czytałem kiedyś, że najlepiej wcierać go prawie do całkowitego zniknięcia. Mogę cały samochód przeczyścić cleanerem i dopiero potem resztę zetrzeć i spolerować czy lepiej każdy element z osobna?

 

A który konkretnie ? Ja 3 tygodnie temu pół dnia (element po elemencie ale bez cleanera-tylko IPA) kładłem Rubbish Boys i jestem meeegazadowolony. Auto myte na ehrle 3x i nic !!! Nadal po deszczu pięknie kropelkuje. No i też ważne, że nie zostawia w ogóle śladu na czarnych plastikach co znakomicie ułatwia pracę o zapachu nie wspominając 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym usuwacie winiety? po podróży trochę się nazbierało( wyszukiwarka po wpisie "winieta" wyrzuca zero odpowiedzi.)

Ja zawsze wcześniej winietę przyklejam i odklejam z 3-4 razy do koszulki lub spodni i dopiero na szybę. Później w domu odchodzi elegancko. Spróbuj normalnie odlekić, a pozostałości zmyjesz IPA, lub jakimś preparatem do usuwania kleju i smoły (decabit, car valet tar & glue)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor srebrny nie jest aż tak wyrazisty jak czarny, więc nie wiem skąd ta teza.

 

Nałóż dwa i zobaczysz ;)

FK1000 daje szklisty blask. Widoczne jest to nawet na srebrnym. Przy 476 jest on z deka inny... Różnice zobaczysz przy dobrym oświetleniu. Na codzień.... :idea: No chyba, że ktoś jest "MISZCZ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za wskazowki ;) powiedzcie mi jeszcze jaki dobry i tani cleaner z wlasciwosciami sciernymi kupic bo chcialem sprobowac UC zeby sie pozbyc swirli ale podobno recznie nie ma sensu wiec poszukuje teraz czegos co mi przygotuje lakier pod wosk i troche usunie niedoskonalosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.