Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Czy pod Duragloss #111 można jako cleaner użyć HD-Cleanse, czy raczej jest to niewskazane, gdyż np. obniży trwałość #111 itp.?

 

Jak wyglada trwałość i odpychanie wody w Zymol Carbon VS. DG #111 ?

 

Pytam, gdyż waham się pomiędzy tymi dwoma w/w ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy można nakładać wosk na elementy z nielakierowanego plastiku?? Np żeby zabezpieczyć nadkola?? Wosk to Collinite no. 476. Czy może lepiej uzyć Meguiar's Ultimate Protectant??

 

Raczej nie proponuję nakładać Colli na plastiki , będziesz miał biały nalot , lepiej użyj już Megsa lub np. 303 AEROSPACE PROTECTANT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja mam krótkie konkretne pytanie. Czym mogę szybko wymyć wnęki drzwi przy zawiasach z tego smaru? Tylko dajcie mi jakieś domowe sposoby, żebym nie musiał kupować znowu kolejnego środka bo jak podliczyłem to do tej pory wydałem już prawie 600zł na kosmetyki. Pozatym nie mam teraz gdzie jechać i kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mogę ale ja potrzebuję tego już teraz. Samochód już robię i 3 dzień już stoi a potrzebuję go jak najszybciej i chcę go dziś już skończyć. Robię to mocno skoncentrowaną aktywną pianą z atomizera i pędzelkiem. Nawet ładnie schodzi.

 

Pewnie, aktywna piana jest ok, grunt to pędzelki, małe i sprytne ktore dojdą wszędzie :)

aaa APC może się przydać, nawet z rosmanna płyn uniwersalny Daisy chyba za 5 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

2 szybkie pytania. Czy widoczne na zdjęciach poniżej 'odblaski' światła odchodzące na boki to hologramy?

Jeśli tak to czym je usunąć? Dysponuje zestawem 3M (3 pady, 3 pasty) i DJLP.

Jeśli nie hologramy to co to? Widoczne i pod słońce i pod lampą (halogena nie mam)

http://imageshack.us/photo/my-images/88 ... 11399.jpg/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/19 ... 11398.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, dzięki za odpowiedz.

Jestem jeszcze przed kupnem wiec może coś innego polecicie co byłoby lepsze od BH?

Musze też kupić cleaner.

I może zamiast cleaner'a i BH kupic AG SRP?

 

Z początku chciałem kupić PB PP ale czytam że ciężko się z nim pracuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.