Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam z nigrina z woskiem, bo nie chciałem myć auta mocną pianą i szczotką (pracuję na myjni), bo zjada wosk po pierwszym myciu i szczotka rysuje oczywiście, ale nie polecam tego szamponu, bo również wosk się poddaje... Będę musiał coś normalnego kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie może ktoś wie/zna jakąś szczoteczke z delikatnym włosiem żebym mógł sobie spryskać AG IS i poszorować po tapicerce ? Boje się że ta do skóry od Colorlock będzie za twarda i mi pozaciąga tapicerkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczotka Colourlocka nie jest aż tak twarda, jak mogłoby się wydawać.

 

Bardzo fajną szczotkę mamy z RaceGlaze, ale nie wiem czy jest gdzieś dostępna jako samodzielny produkt - była częścią zestawu do skór.

 

Inną propozycją jest miękka szczotka do skór Monster Shine u Kolegi Noxa, tzn. w sklepie MrCleaner. Miałem ostatnio w rękach, bardzo przyjemny i relatywnie tani (9,90zł) produkt. Troszkę większa od szczotki colourlocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mogę bez większego problemu zaaplikować sobie wosk Dodo Blue Velvet na kolor nie do końca ciemny... tzn. grafitowy... odrobinkę jaśniejsza niż Audi ze stopki Kolegi M4ciek'a (post wyżej), ale zdecydowanie ciemniejsza niż srebrny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mogę bez większego problemu zaaplikować sobie wosk Dodo Blue Velvet na kolor nie do końca ciemny... tzn. grafitowy... odrobinkę jaśniejsza niż Audi ze stopki Kolegi M4ciek'a (post wyżej), ale zdecydowanie ciemniejsza niż srebrny.

 

Oczywiście mozesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że można tylko bałem się aby z jasnego grafitu nie zrobił mi się potem ciemny grafit... a sprawdzać nie chciałem bo w razie "W" nie sprzedałbym go już jako nowy ;) W takim bądź razie urlop czas zacząć... kiedy deszcz przestanie padać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.