Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie potrzebuje szybkiej odpowiedzi, posiadam zestaw padów dużych i małych 3m (zielony, żółty, niebieski) napiszcie mi proszę czy są one do użycia z pastami #105 i #205? szukam i nigdzie takiej informacji znaleźć nie mogę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, są.

Tery, zjechanie z obrotów i mniejszy docisk pomaga w otrzymaniu lepszego wykończenia. Weź polerkę w rękę i próbuj. Może tobie będzie się lepiej pracować ze stałą prędkością. Musisz wypracować swoją technikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takiej kolejności na czarny lakier (była korekta, są drobne swirlsy):

AG SRP - CG WetMirror - Meg's#16 - DJ PurpleHaze.

 

Jest sens tak kłaść, czy głupota?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze kroki w polerowaniu mam za sobą, ale strasznie szybko wysycha mi ta #205 i efektu też za bardzo nie widać :( UC próbowalem i jest podobnie. Również bardzo szybko wysycha.

 

Popsikać co jakiś czas pad wodą? Może dlatego, że szybko schnie nie zdąży "podziałać" na lakierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem sie pracowac na nie duzym obszarze. Okolo 50 x 50 cm. A ile pasty powinienem nalozyc tak orientacyjnie?

Pad powinienem oczyścić co jakiś czas? Czy spokojnie mogę to zrobić po polerce całego samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.