Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

#205 Megsa to pasta o rozpadających się cząsteczkach ścierniwa na mniejszy czy o stałych? Dzisiaj będę robił pierwszą w życiu polerkę rotacją Silverline'a i nie wiem czy mam polerować metodą zenitu czy na stałych obrotach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ble, zmiana wosku nie poprawi wyglądu lakieru, tak jak kupno lepszego zegarka nie spowoduje, że będziesz miał więcej czasu. Razem z woskiem warto kupić dedykowany cleaner, akurat ten dodo jest podobno dobry. Pod rozwagę wziąłbym też zestaw lusso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cleaner pod dodo myślałem DJ lime prime.

lusso też rozważałem. Ale no sam nie wiem który do tego lakieru byłby lepszy.

 

Wg mnie który nie wybierzesz, będzie dobry, choć na forum piszą, żeby dobierać cleaner pod wosk. Ale jak nie wybierzesz i nie sprawdzisz to nie dowiesz się....

 

Sam też mam zamiar kupić DJ LP pod woski Dodo......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzylem dzis pierwszy raz DURAGLOSS CAR WASH CONCENTRATE 901. Na 12l wody dalem 6 nakretek, a zalecane w instrukcji 3 nakretki na 4 litry. Szampon pienil sie jak szalony, co zaczelo mnie nawet irytowac plukajac w wiadrze gabke z sama woda, przez co piana sie zaczela w nim robic i brud ktory mial opasc do Girt guarda (wlasnej roboty) to raczej zaczal sie unosic w pianie.

 

Pytanie ile tak naprawde nalezy lac tego szamponu?

zalecane 3 nakretki na 4litry (wg pruducenta na galon) wody to ekonomiczne nie jest wcale w porownaniu do innych szamponow ktore uzywalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#205 Megsa to pasta o rozpadających się cząsteczkach ścierniwa na mniejszy czy o stałych? Dzisiaj będę robił pierwszą w życiu polerkę rotacją Silverline'a i nie wiem czy mam polerować metodą zenitu czy na stałych obrotach?

 

#205 to non dimishing a więc nie rozpada się na mniejsze. Tutaj stosować musisz różne prędkości i docisk maszyną. Mi bardzo dobrze pracowało się metodą zenitu. W końcowej fazie polerowałem podtrzymując polerkę w taki sposób, że lakier tylko muskałem padem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłby ktoś podesłać jakąś ciekawą fibre do czyszczenia lakieru podczas polerki? (bo moje biedronkowe zauważyłem, że rysują lakier :/) oczywiscie jakas nie za drogą

 

do osuszania juz wiem co kupic :) Fluffy Dryer

 

a chcialbym dzisiaj, maks jutro rano zamowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobas to jak się nie rozpadają to z tego co czytałem w poradniku o polerowaniu powinno się pracować ze stałą prędkością, a metoda zenitu wskazana jest przy pastach gdzie cząsteczki się rozpadają. To jak w końcu powinienem polerować przy użyciu tej pasty? Jakie obroty, ile przejść, jak szybko przesuwać maszyne?

 

Sucre dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.