Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Keil, zapomniałeś jeszcze o cleanerze, co na pewno nie pozostało obojętne na trwałość wosku, poza tym maska i dach są najbardziej narażone na czynniki zewnętrzne, więc oczywiste, że z nich wosk będzie znikał najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Mam pytanie, czy po nałożeniu wosku na lakier mequiar's nxt tech wax 2.0, moge nałożyć na lakier dodatkowo mequiar's show car glaze ?? ( to http://www.meguiars.pl/shop/product_inf ... cts_id=467 )

 

Pytam ponieważ mam te środki i nie wiem czy mogę je ''połączyć''.

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coli 476s i zawsze jakk nakladam wosk aplikatorem to wiecej mam go na krawędziach gąbki, bo wosk w puszcze jakby topi sie i rozpuszcza właśnie na brzegach. Trzymam go w garażu, ktory jest chłodniejszy niż temp. na zewnątrz. Też tak macie?

Druga rzecz to nie wiem czy jak na dachu tworzą mi się wielkie krople zamiast takich malutkich okrągłych to tzn że niedokładnie wosk położyłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. jaki quick detailer kupic, aby osiagnać jak najwiekszy polysk i wzmocnic wet look (nie musi pelnic roli srodka, ktorym mozna czyscic lekko zabrudzone auto chodzi mi tylko o polysk). mam teraz POORBOY'S WORLD QD+ i chcialebym kupic cos mniej wiecej w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Mam taki wosk:

 

 

th_394986697_IMG_8243_122_134lo.JPG th_039499015_IMG_8244_122_567lo.JPG th_394995594_IMG_8245_122_38lo.JPG

th_395000896_IMG_8246_122_403lo.JPG

 

 

Czy nadaje sie do woskowania szyb ? Co mi da takie woskowanie ?

 

ps. sorki jesli to pytanie juz bylo ale tutaj jest taki nadmiar postow i wiadomosci ze nie mam kiedy tego ogarnac. Najwyzej prosze o nakierowanie mnie na jakies posty. Bo szukajka wybiera ogrom informacji,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. jaki quick detailer kupic, aby osiagnać jak najwiekszy polysk i wzmocnic wet look (nie musi pelnic roli srodka, ktorym mozna czyscic lekko zabrudzone auto chodzi mi tylko o polysk). mam teraz POORBOY'S WORLD QD+ i chcialebym kupic cos mniej wiecej w tej cenie.

Optimum Instant Detailer lub spray wax Duragloss Aquawax #951.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście używam Nanolex Premium Glass Sealant i jestem zadowolony. Jest to wersja tzn "na trasę" woda wówczas "ucieka" powyżej 80km/h jest wersja Urban jeszcze ale niestety nie mam jej i jest to wersja miejska gdzie woda "ucieka" przy prędkości już 30 km/h.

Wcześniej miałem coś takiego:

 

niewidzialna wycieraczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.