Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szukałem, czytałem i dalej nie jestem pewien.

 

Czy użycie glinki hb soft => UC (twarda strona tricolor) => swirlx (miękka strona tricolor) => AG srp (aplikator z mikrofibry) => #16 (piankowy megsa) => później ew. jakiegoś QD to dobra opcja dla 13-sto letniego jasnego zielonego lakieru z palety VW (perła metalic)? lakier jest moim zdaniem w bardzo dobrym stanie, jednak miejscowo jest bardzo płytko porysowany no i ma troszke swirli :/

 

hb, ag i #16 mam w domu - UC, swirlX i "germana" musiałbym dokupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Poorboy's EX-P (sealant) oraz Poorboy's White Diamond (odżywka) wykluczaja sie nawzajem?

Pacjent to bielutka honda, wosk to najprawdopodobniej Poorboy's Natty's.

Sealanta chcialem uzyc pod wosk, natomiast odzywke na wosk. Dobrze kombinuje?

Czy moze lepiej uzyc Black Hole pod ten wosk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytania:

 

1. Czy po UC mogę położyć PB BH?? Czy jakiś clener ew. IPA po UC?

2. Jeśli jakiś clener to może być Dodo Need for Speed?? Po jakim czasie go kłaść???

3. Czy może Dodo dać po UC?? A jeśli nie to co zamiast Dodo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po glinkowaniu powinienem użyć dodatkowo jakiegoś bardziej agresywnego środka do usuwania rys, czy mogę od razu cleaner z odżywką w jednym. Dysponuję fizycznie Cler Kote Vanilla hand glaze.

 

Wygląda to tak:

 

1. Glinka - do zamówienia

2. ........???

3. Cler Kote Vanilla hand glaze. - posiadam fizycznie (tu zauważyłem dobre właściwości czyszczące i wypełniające rysy)

4. Collinite 915 Marque D'Eleganc - posiadam fizyczne

 

Drugie pytanie czy wosk Collinite mogę nałożyć ręcznie aplikatorem a spolerować maszyna na odpowiedni padzie?

 

Lakier to ciemny niebieski metalik Seata Leona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po glinkowaniu powinienem użyć dodatkowo jakiegoś bardziej agresywnego środka do usuwania rys, czy mogę od razu cleaner z odżywką w jednym.
po glince prawdopodobnie powstaną jakieś hologramy (na "normalnym" lakierze niewidoczne ale na takim w idealnym stanie będzie widać). Ja po glinkowaniu zawsze robie DJ Lime Prime maszynowo, właściwosci ścierne minimalne ale wystarczajace do usuniecia śladów po glinkowaniu.
czy wosk Collinite mogę nałożyć ręcznie aplikatorem a spolerować maszyna na odpowiedni padzie?
na upartego można nałożyć maszyną ale polerowanie tylko ręcznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.