Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pytanie mam brat chce kupić polerkę i tak proponowałem mu Kestlera ale ciut za drogi wyszukał taką http://allegro.pl/polerka-1400w-power-u ... 31831.html albo taka co jest w norauto za 79,99 która jak dla człowieka który nigdy maszyną nie robił lepsza? Poprostu ma 3 auta w rodzinie do ogarnięcia i chce sobie maszyną to zrobić. Z góry dziękuje za odpowiedzi :good:

 

[ Dodano: 16 Czerwiec 2011, 22:46 ]

Czy Płyn do spryskiwaczy ma ujemne właściwości na wosk położony na dachu? Wiadomo jak auto jest czyste a np na szybie jest brud czy coś nagle narobiło to psikniemy płynem i wtedy mam obawy co z woskiem który jest na dachu czy to osłabia bardzo? Czy też tak macie że jak auto zabezpieczone to bardzo mało staracie się używać płynu do spryskiwaczy zarówno na przednią jak i tylną szybę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie BP 75 mm dostane w leroy merlin czy taki mniejszy już tylko w detalingowym sklepie? Jakie pady lepszy na mała powierzchnie? Flexipads preferuje bo duże są spoko

Widziałem BP 75mm w castoramie, w leroy nie wiem.

Do małych powierzchni i trudno dostępnych miejsc, mały BP zdecydowanie lepszy ;)

Mam BP 75mm flexipads i jestem zadowolony z użykowania..... ale nie mam porówania z innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomalowane świeżo kilka elementów w samochodzie ....nie jest źle ale chcę prze-polerować całe auto i się zastanawiam czy mogę to zrobić czy lepiej może odczekać z 2 tygodnie co by się utwardził lakier?? :idea:

 

Bo różne opinie słyszałem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomalowane świeżo kilka elementów w samochodzie ....nie jest źle ale chcę prze-polerować całe auto i się zastanawiam czy mogę to zrobić czy lepiej może odczekać z 2 tygodnie co by się utwardził lakier?? :idea:

 

Bo różne opinie słyszałem :o

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 287#108287

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy R222 Paintwork Cleanser nadaje się pod wszelkigo rodziaju LSP czy tylko pod woski naturalne? Na kilku zagranicznych forach, czy sklepach pada zwrot " before sealing or waxing" Wiem, że produkt mało popularny, ale może ktoś ma jakieś doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kładłem pod to i pod to, nie widzę przeciwwskazań ;) ale może odpowie ktoś bardziej doświadczony?

 

O widzę, że nie jedyny w Polsce go posiadam:) jakoś ciężko znaleźć jakieś konkretne info na temat tego produktu, a chodzi głównie o to czy nie będzie problemu z wiązaniem sealanta z lakierem po tym cleanerze.

 

Dzięki yukon, zawsze to już jedna opinia, chyba byś zauważył jakby Ci spłynął sealant po tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do poprzedniego postu o FC+ na zółtej 3M

to bez eksperymentowania czym wykończyć tą powierzchnię? Da radę SSR1 na niebieskim 3M? Jutro pewnie się wezmę za robote, lakier fiata metalic z 2005 więc raczej miękkość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.