Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

A z woskiem nie bywa tak, że jeden bądź drugi lepiej się prezentuje na danym kolorze ?

A co do tych 3 rzeczy, bo może ktoś cały zestaw podpowie.

Jednego producenta często proponują.

To może zapytam co polecicie do czyszczenia takie koloru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

sensej17,

Jest odpowiedzi dział, zaproponuj zestaw ułożony przez siebie (wymaga to podstawowego zaznajomienia z kosmetykami), a wtedy forumowicze skoryguj i podpowiedzą na co zmienić.

 

Edit:

HiTemp nie przypadł Ci do gustu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie poszukuje jakiegos taniego i w miare dobrego wosku w szpreju do zabezpieczenia wnek drzwi i progow, polecicie cos?

 

Optimum Car Wax, używam do wszystkich lakierowanych powierzchni wewnątrz auta, nie jest do końca taki tani ale niesamowicie wydajny.

 

możesz jaśniej napisac? u mnie jest mega wydajny a praca z nim to sama przyjemnosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ze śląska czy znacie te firmy :

1. MOTO-PLUS Hurtownia

ul. Towarowa 21

44-100 Gliwice

 

2.LucArt

ul. Pszczyńska 113

44-100 Gliwice

 

Chcę kupić olej motul w jednej z tych firm, a nie chce kupować podróbek. W opcje wchodzi tylko miasto gliwice ponieważ kumpel będzie akurat tam w sobotę i przywiezie mi do NL.

Zastanawia mnie tylko dlaczego na każdej z tych aukcji są inne naklejki na opakowaniach?? Ktoś wie który będzie ok ?

 

http://allegro.pl/motul-specyfic-507-00 ... 96816.html

 

http://allegro.pl/motul-504-00-507-00-5 ... 85435.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega jeśli chcesz mieć 100% pewność oryginału, polecam http://pro-choice.pl/

jeśli nawet czegoś nie ma na stronie dzwoń, bo często sie zdarza że ma na sklepie

 

Oliwe masz na drugi dzień

 

Brałem już kilka razy Motula i polecam. Raz chciałem przyoszczędzić i kupiłem gdzieś w warsztacie, chyba w Pabianicach i na 99% trafiłem podróbę Motula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko... Podczas polerowania czasem zostanie mi na kakierze smuga zaschniętej pasty, którą później trodno usunąć. Czy to jest wina za dużej ilości pasty na padzie czy może zbyt szybki wysychaniem z powodu dużych obrotów (chyba nie przekraczam 1,8 tys) a może nie dokładnym wyczyszczeniem pada... Przyznam się, że dopiero teraz zakupiłem sobie specjlną szczoteczkę do jego czyszczenia... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat... kupiłem maszynę, teraz kompletuję pady i pasty.

Ogranicza mnie trochę budżet i waham się nad zakupem cleanera... mam na razie tylko wosk Megs'a #16 i dokupione do niego SRP. Przy ręcznej zabawie jest ok, jednak czy po korekcie kładzenie ręcznie/maszynowo SRP będzie miało jakikolwiek sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mam wydać kasę to tak żeby było dobrze jeżeli SRP nie zda egzaminu to dokupię cleaner.

No srp to raczej się kładzie na troche zajechane lakiery przed koretką, żeby polepszyć look, na idealny lakier raczej nie ma sensu. I z tego co zauważyłem u siebie SRP trochę skraca "żywot" wosku. Co do cleanera to mam Dodo LP, ale dużo osób poleca właśnie R222 więc pewnie też dobry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.