Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak najlepiej rozcieńczyć Chemical Guys Green total interior/exterior APC żeby można było umyć w środku auta plastiki i kokpit? Jak najlepiej rozcieńczać te APC ?

Na stronie producenta zalecane jest rozcieńczenie od 1:15 do 1:30 z wodą.

http://www.chemicalguys.com/Green_All_P ... ld_103.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako glaze używam PB WD, jest świetny do jasnych (mój samochód jest srebrny), ale teraz mam do zrobienia auto kolegi w pięknym kolorze wiśniowym (audi a3). Możecie polecić coś, co za tym lakierze zrobi taką robotę ja PB WD, ale nie będzie dedykowany do ciemnych czy jasnych lakierów? WD ładnie wygładza lakier (zawiera cleanery) i maskuje delikatne ryski i taki właśnie środek mi jest potrzebny. Myślałem o DJ LP, ale nie wiem, czy tak samo dobrze pokryje swirle :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB WD jest glaze'em, natomiast DJ LP, z tego co mi przynajmniej wiadomo jest raczej cleaner'em

z uniwersalnych (do różnych kolorów) glaze'ów poleciłbym raczej Megs'a SG #7 lub np. CG Glossworkz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmek, chodzi też o to, że to co zaproponuję, to kolega mi zakupi i mi już zostanie. Kupi tez kilka innych rzeczy. nie ma pojęcia co i jak, nie lubi siedzieć cały dzień przy aucie, a ja uwielbiam, więc zaproponował, że zakupi mi kosmetyki, a ja mu odszykuje auto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, znajomy dzisiaj kupił skuter wodny i bardzo chce żebym jutro mu go wypucował, mówiłem mu że niemam odpowiednich kosmetyków no ale cóż, może jakieś propozycje czym mogę to czyścić i zabezpieczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.