Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

cptolgierd,

pomyśl też nad BILT-HAMBER Korrosol bardzo dobry produkt :good:

 

Sprawdzę go następnym razem, kolega go bierze więc będzie okazja, na DW chyba była o nim recka, najpierw muszę skończyć resztkę IronX'a i Autobrite Purple Rain'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wczoraj wpadłem na pomysł przepolerowania ramy rowerowej wykonanej z karbonu pokrytej jedynie w pewnych miejscach klarem w taki sposób aby było widać jej włókna.

Do polerki użyłem Menzerny 2000 i czarnego zwykłego pada Urban. Choć ramę udało mi się odświeżyć to problemem była zasychająca pasta na lakierze. Jaki mógł być powód jej zasychania?

Pozdrawiam

micky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć ramę udało mi się odświeżyć to problemem była zasychająca pasta na lakierze. Jaki mógł być powód jej zasychania?

 

sprawdzałeś temperaturę ramy? :o

ledwo ciepla była, rama miala temperature domową, pasty przynioslem z zimniejszego pomieszczenia. Okolo 10C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a podczas pracy nie grzała się za mocno?

nie grzala się, byla ledwie ciepla i szybko stygla. Korekta się udała. Sprawdzalem wielokrotnie Ipą. Dużo rys i swirli zniknęło i jej kolor stał się bardziej nasycony a sama powierzchnia bardziej szklista. Byla to moja pierwsza korekta w życiu z użyciem maszyny. Wczesniej tylko czytałem i czytałem. Wystartowałem od Menzerny 2000 i czarnego Urbana z obawy o grubość lakieru. Moze nie bylo to dobre połaczenie... Nie wiem... A moze zbyt wysokie obroty podczas rozprowadzania pasty?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie do pokoju meble z lakierowanymi frontami. W kartonach było, że po zerwaniu folii ochronnych nie wolno mebli czyścić przez 4 tygodnie. Więc tu pytanie, czy to prawda?

Ogólnie chciałem je "zakonserwować" SV Mirage, ale nie wiem czy można będzie je tykać, czy poczekać jednak ten okres? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.