Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam serdecznie po dluzszej przerwie!

mam do Was pytanie drodzy detailerzy - otoz mam znajomego ktory handluje samochodami i chcialby szybko i sprawnie 'ozywiac' lakier samochodow przed sprzedaza. nie mowie tu o przeleceniu tempem na szlifierce ani tez o pelnym detailingu, tylko o lekkim ozywieniu lakieru i krotkim zabezpieczeniu. Namawiam go na kupno maszyny polerskiej, do tego duzego bp flexi i co dalej? jakiego pada? co do lakieru, jakis srodek AIO? nie mialem stycznosci z takimi srodkami. 3stopniowa korekta odpada, to ma byc taki uniwersalny zestaw raczej amatorski, raczej wiekszej kariery detailingowej z tym nie wiaze. prosze o pomoc i dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Do jakiej temperatury można nakładać finish kare 1000p? Nie będzie mi się "mazał" przy 3 stopniach?

 

Sprawdz na jednym elemencie i bedziesz wiedzial, osobiscie uwazam, ze powinno byc 10+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Victorie RED, z tego co kiedys wyczytalem to porownywalnie do Carbona troche na DW tez o nim bylo. Wosk miekki, porownywalem go z Carbonem to jednak on jest weekendowy bo znikl szybko, a Carbon mial sie dobrze. Co do efektow, na czerwonym aucie po korekcie, polozony na HDC, wypocony, QD i przepolerowanie to look mialo niezly ;) Ale zdjec nie mam bo przepadly :/

 

 

senianek, Ironx/ Tenzi Prix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lu5asz, warto a cena okazyjna chyba ze dolozysz troche i mozesz miec zymola carbona :)

 

to już lepiej dołożyć więcej i kupić coś lepszego,mnie się o niebo bardziej na moim czarnym Leonie,podobał efekt po Petesie niż po Carbonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.