Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Czym odnowić plastikowy, czerwony klosz lampy "trzeciego światła stop"?

 

a) jest stosunkowo mały, czyli raczej ręcznie

b) po montażu przylega ściśle do szyby (odizolowany od czynników zewnętrznych),

c) ma nierówną, chropowatą powierzchnię

 

Takie coś:

 

$(KGrHqZHJCoE-v8DQDFJBPv6usRImQ~~60_35.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Koledzy jaki wygląd ma Autobrite Cherry Glaze? Nie działałem z tym środkiem wcześniej, mój ma formę jasnobeżowego mleczka/zawiesiny z białymi drobnymi cząsteczkami. Tak jakby się zważył. Zapach ok. (wiśniowy) tylko ten wygląd mnie zastanawia? czy tak am być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recznik do osuszania samochodu juz mam, chyba sie skusze na rain-x ale mysle tez o shiny garage glass cleaner co sadzicie, zamula jakbym mial wiecej kasy to bym wszystko bral :D

 

 

Nielsen w sumie troche mnie nudzi a co powiecie o shiny garage red devil? Jak alternatywa dla nielsena oczywiscie, czytam opinie i ludzie pisza ze kozak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem szukania na siłę asortymentu, aby wydać 30 złotych.

 

Nie lepiej dołożyć do kolejnego zamówienia i kupić coś potrzebnego?

 

I tak po czasie stwierdzisz, że połowa, jak nie więcej, Twoich zakupów była niepotrzebna, a na ich miejsce kupisz coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glorusek, tu jest porównanie SG Lime APC i Nielsen Cyclone

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=10387

Red Devil to ta liga co Surfex HD i to raczej degreaser i to bardzo mocny.

Ja Lime APC używam do wnętrza, Red Devila do większych zabrudzeń typu wnęki, felgi stalowe i inne syfy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu od razu na sile, wybor padl na rain-x a zaytalem tylko cz ktos ma jakas propozycje bo moglem cos ominac bardziej potrzebnego, a co do apc to sie po prostu waham czy nielsen czy cos innego sprobowac a gowna jakiegos nie chce kupic

 

A ten red devil mozna stosowac ja nielsen czyli praktycznie wszedzie czy lepiej uwazac bo mozna szkod narobic? Wiadomo lakieru nie chce tym czyscic ale np. Zakamarki typu znaczki, klamki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.