Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja APC megsa rozrobiłem 1:5 i używam zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz samochodu... tak jest dla mnie wygodniej bo nie muszę 2 butelek mieć... ktoś kiedyś pisał że robił testy z tym APC i nie rozcieńczonym w ogóle pracował i też nic złego się nie stało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagmar, zalezy od APC ale generalnie 1:5 to roztwor do mocnych zabrudzen, np mycia silnika. Nie polecal bym tego do srodka. Jesli chcesz pozostac przy 1 butelce, rozcienczaj 1:15, max 1:10. Jest to calkiem uniwersalne stezenie ktorym mozna myc tapicerke z mniejszym ryzykiem ale powinno tez dac rade przy codziennym myciu felg czy zakamarkow w karoserii.

ktoś kiedyś pisał że robił testy z tym APC i nie rozcieńczonym w ogóle pracował i też nic złego się nie stało...
na tapicerke to juz hardcore i marnotrawienie srodka. Nie polecal bym tego jako bezpieczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego mógłbym użyć(pomijając specjalistyczne środki) zamiast cleanera. Lakier jest w dobrej kondycji brak drobinek asfaltu i zaschniętych kropel po wodzie. Zastosowanie środka ograniczało by się do usunięcia starego wosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego mógłbym użyć(pomijając specjalistyczne środki) zamiast cleanera. Lakier jest w dobrej kondycji brak drobinek asfaltu i zaschniętych kropel po wodzie. Zastosowanie środka ograniczało by się do usunięcia starego wosku.
Jak chcesz tylko usunąć wosk to IPA...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zlikwidować trochę zarysowań na czarnym lakierze Audi - przy pomocy UC Megsa na miękkim padzie polerki.

 

Nie ważne jak się męczyłem - wiele zdziałać mi się nie udało.

 

Musiałbym dokupić do UC coś mocniejszego - co?

3M? - Którą? Fioletową? Zieloną mogę sobie chyba darować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fioletowa z 3M(ultrafina) jest wykończeniowa. jak już 3M to zielony korek. przy Audi w niektórych przypadkach i tak za słaby...

 

Oki - pomieszałem :oops:

 

Czyli lepiej kupić testery zielnego i żółtego, wykończeniówkę mogę już zrobić UC? (dalej będzie cleaner Step 1 Megsa, Black Hole i #16)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.