Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

lajcik1, woda też ma właściwości penetrujące :D

 

Czyli mam zalać wodą ;) Moje spostrzeżenia co do Coli, też nie są wysnute na podstawie Internetu. Myślę, że dalsza rozmowa na temat WD nie ma tutaj sensu.

Bardziej interesuje mnie sposób żeby to rozkręcić bez grzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lajcik1, też tak myślę :)

Być może są bardziej skuteczne sposoby. Wg. mnie smar który Ci zaproponowałem działa kilkukrotnie lepiej niż WD i cola, odrdzewiacze i inne specyfiki których zdarzało mi się używać. Odkręciłem przy jego pomocy sporo upartych połączeń. Wpadnij-psikniemy :D

 

Trucky, jako ostateczność to bardzo dobry pomysł, bo łeb śruby nie będzie już nigdy dobrze wyglądał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co polecicie dobrego i nie za drogiego ( IRONX drogi ) do felg?

 

Blue Gel od VP, P21S, Attack Autoland... sporo tego

 

 

2. Kiedy mogę umieszczać oferty/tematy w dziale Sprzedam

 

w zasadzie już powinieneś, masz 10 postów a to warunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze szybkie pytanie czy po SRP dawać jeszcze lekki cleaner typu DJ LPL, Cherry Glaze, czy nie ma to sensu? Na koniec chce położyć wosk.

Który zestaw lepszy?

AG PR - SRP

UC Megsa - SRP

czy samo UC lub SRP i potem Cherry?

 

Uhh, za dużo tego wszystkiego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blu, możesz się bawić w uc sruce, eserepy srypypypy, ale moim skromnym zdaniem, osoby która już ochłonęła z całej tej magii "detailingu", im mniej środków tym lepiej :evil: nie masz maszyny? boisz się rotacji? zainwestuj w orbitalną...dalej, wchodzisz w dział testy...patrzysz na cleanery i wybierasz największego oszusta 8-) potem jakikolwiek wosk wybierzesz będzie lalka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blu, najpierw UC, a później SRP lub Cherry Glaze. Kłaść jedno na drugie nie ma sensu.

 

UC będzie wydajniejsze od AG PR ?

 

OK, dzieki za rady :)

Nie planuję zakupy żadnej maszyny(póki co) :mrgreen:

Chciałbym odświeżyć zniszczone lakiery w samochodach rodziców, tyle, a nie chce wydać kasy na marne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.