Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Można nim wciągać wszystko. Ja sprzątam posadzkę w garażu bez najmniejszego problemu.

 

 

Dzięki chłopaki za odpowiedzi! :good:

 

Ale jak rozumiem już lekko wilgotne błotko nie wchodzi w grę?? :idea: Sorry za być może banalne pytania ale z tematu odkurzaczy trochę słaby jestem :oops:

 

[ Dodano: 24 Styczeń 2013, 20:15 ]

Ja tam TenziTruck z marolexem używam i nic mu się złego nie stało :good:

 

W jakim stężeniu? :)

1:5 nie robi na nim żadnego wrażenia :evil: Co prawda tylko raz takiego killera używałem, normalnie ok 1:10 do 1:30 używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

To samo? jeden polishing a drugi cutting i taka różnica w cenie, to chyba nie to samo...

 

Jak dla mnie aplikatory praktycznie identyczne CG jak suchy to odrobinę twardszy, ale czy warto przepłacać .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, konfigurujesz go do pracy na mokro i heja

Dzienx :good:

 

[ Dodano: 24 Styczeń 2013, 20:27 ]

g.pajak, tylko pozniej wody zassij wieksza ilosc w celu przeplukania weza po blotku :D
g.pajak,

Ja ta końcówkę podlogowa prEznaczylem do odkurzania garażu. Z golego betonu wszystko ładnie ściąga. Po blotku zdejmij mu czapki żeby wilgoć nie napsocila

 

Dzięki panowie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grabek246 Ja swego czasu szukałem odpowiedzi na twoje pytanie przetestowałem sobie kilka rodzaji smarów i skończyłem na smarze do łancuchów motocyklowych Castrol 400ml chyba 28zł może to śmieszne ale jest :good: nie przyciąga kurzy żadnego piasku nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odkręcić zapieczone śruby zaznaczone na foto poniżej. 3 dni moczenia WD40 i naftą nie pomogło. Klucz obrabia śrubę gdyż chyba jest mosiężna. W dolnej części odkręciłem odpowietrzniki kluczem nasadowym, lecz z tej strony musy być kopytkowy, bo wychodzi ze śruby przewód. Może kluczem do przewodów hamulcowych (złapie śrubę wokół)

Dzięki za rady

 

Foto:

zaciskk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

 

będę pierwszy raz glinkował auto,

potem ręcznie UC Megsa,

następnie cleaner i tu pytanie, co będzie lepsze, DJ LP, czy Cherry Glaze? Nie ukrywam, że już miałem zamawiać LP, ale dowiedziałem się o istnieniu Cherry Glaze i sam nie wiem :o

 

dodam że woski jakimi dysponuję to DJ BV, Finish Kare Pink i DJ Banana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blu,

Cherry Glaze to raczej takie AIO a nie cleaner jakim jest Dodo i ja bym Ci polecił włąśnie cleaner DD LP zwłaszcza na okres zimowy gdzie liczy sie trwałośc niż look gdzie Cherry ładnie go podkręca i zakrywa niedoskonałości lakieru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blu,

Cherry Glaze to raczej takie AIO a nie cleaner jakim jest Dodo i ja bym Ci polecił włąśnie cleaner DD LP zwłaszcza na okres zimowy gdzie liczy sie trwałośc niż look gdzie Cherry ładnie go podkręca i zakrywa niedoskonałości lakieru ;)

 

Wiem, że Cherry to AIO ale doczytałem na forum również, że doskonale sprawdza się jako cleaner, stąd moje pytanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KR54321, WD ma również właściwości penetrujące, a nie jak myśli większość - smarujące. Co do Coli to zostało udowodnione, że jej cudowne właściwości nie są wcale takie cudowne ;)

U mnie zaciski są skręcone imbusem około 10mm, jeszcze nie wiem czy pójdzie, żeby rozpołowić zaciski, muszę odkręcić te śruby, połączone są ze sobą mosiężnym wężykiem.

Będę dalej próbował.

Dzięki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blu, dokładnie masz racje ale ja go stosuje jako glaze bardziej na okres ziosenno/letni bo ładnie daje look a jak wiem idzie to w parą z trwałością więc w zime bym go odpuścił ;) na wiosne jak najbardziej :good: chyba że Ci na trwałości nie zależy więc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.