Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zabezpieczenie felg alu po pełnej polerce.

 

Jakiś wosk???

 

coś godnego polecenia

 

Pozdrawiam

 

Siemasz inco ;)

 

FK 1000p będzie dobry ;)

 

Myślę że wheel sealant z Angelwaxa też by się spisał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower mozesz smialo polerowac polerka ;) Ja swoj polerowalem po sezonie malym padem, pasta chyba 2500 manzerny pozniej 3000. A potem Z Carbon i pieknie sie swieci w pokoju :D Amortyzator nie wiem jaki masz ale tego bym nie polerowal, jedynie oczyscic dobrze z brudu APC a potem uzyc Brunox Deo smar do amortyzatorów i bedzie sprawnie tlumil. Opony dobrze wygladaja po Car Pro Perl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower mozesz smialo polerowac polerka ;) Ja swoj polerowalem po sezonie malym padem, pasta chyba 2500 manzerny pozniej 3000. A potem Z Carbon i pieknie sie swieci w pokoju :D Amortyzator nie wiem jaki masz ale tego bym nie polerowal, jedynie oczyscic dobrze z brudu APC a potem uzyc Brunox Deo smar do amortyzatorów i bedzie sprawnie tlumil. Opony dobrze wygladaja po Car Pro Perl :D

Dolne lagi chciałbym przepolerować :)

A czym wypolerować elementy ze stali polerowanej albo aluminium polerowanego. Jakie pady? Filcowe czy gąbkowe? Planuje podejść do tego pastą Mothersa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym wypolerować elementy ze stali polerowanej albo aluminium polerowanego. Jakie pady? Filcowe czy gąbkowe? Planuje podejść do tego pastą Mothersa.

Ja bym użył zwykłej szmatki bawełnianej, taniej mikrofibry, albo ewentualnie jakiegoś "słoneczka" do nakładania wosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze golenie amortyzatora chciałeś polerować :D Hmm masz starszy rower bo na moim nie mam stali ani aluminium polerowanego, ale pasta mothersa osiągniesz myślę zadowalający efekt. Zależy w jakim wstanie ta stal/alu metoda prób i błędów. Filcem powinno szybciej pójść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze golenie amortyzatora chciałeś polerować :D Hmm masz starszy rower bo na moim nie mam stali ani aluminium polerowanego, ale pasta mothersa osiągniesz myślę zadowalający efekt. Zależy w jakim wstanie ta stal/alu metoda prób i błędów. Filcem powinno szybciej pójść

Rower to zalezy od sztuki. Myslalem o korekcie ramy speca i foxa. Mam jeszcze 20 letni niemiecki rowerek. W ubieglym roku recznie wyprowadzilem go tak, że ludzie się moją dziewczynę pytają za ile kupiła ten rower :D W tym roku chcialbym bardziej dopiescic jego blotniki. Bo sa blyszczace ale dla mnie jeszcze zbyt mleczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.