Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Koledzy czy Auto Finesse Rejuvenate sprawdzi się pod Collinite 476s, czy lepiej LP DJ?

 

Oba sprawdza sie tak samo, o ile przemyjesz je pozniej IPA.

Ciekawe że moje nie przemyte IPA po zastosowaniu DJLP trzyma się od 16-10

 

IMG_0979.JPG;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabat,

wszsytko uzależnione jest ile w tym czasie pokonałes km, w jakich warunkach jeżdzisz, czy auto garażowane i ile w nim siedzi, ile razy i czym było myte itd ;)

 

zrobione 3tyś, raz myte proszkiem, dwa razy ręcznie raz SG raz Dodo.

Kilka razy spłukiwane demineralną na bezdotyku .

auto garażowane na noc ale codziennie jeżdżone :)

Tu jest zdjęcie z grudnia

 

IMG_0071.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabat,

a qd uzywales? trzyma sie dzielnie przyznaje :)

Do niedzieli nie :(

w niedzielę umyłem auto ręcznie Dodo BTM i później nałożyłem rozcieńczony VP citrus Biling 1:3 na maskę i dach. I chyba zapchałem wosk nim :/ bo odprowadzanie ok , ale kropelkowanie się zrąbało :/

 

 

Tak wczoraj wyglądała maska po nałożonym w niedzielę VP Citrus bling 1:3

 

IMG_0978.JPG

 

A tak wyglądał przedni zderzak bez VP

 

IMG_0986.JPG

 

Zdjęcie powyżej boku też jest z wczoraj i tam nie było QD. więc widać że Vp coś spieprzyło :/

Po umyciu Dodo BTM i spłukaniu kropelki były prawie takie jak na zdjęciu z grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pielegnowacauto.pl/urban-apl ... wania.html

 

Możesz wziąć ten, albo standardowo TriColor-a

 

 

 

Ten urbana to żółty z tego zestawu:

http://www.pielegnowacauto.pl/zestaw-ap ... urban.html

 

tylko tam nie ma fotki.

 

[ Dodano: 11 Styczeń 2013, 12:28 ]

Czy ktoś zna/widział w akcji/używał? http://mrcleaner.pl/monster-shine-heavy ... p1808.html

 

Proszę o opinię jak to się ma do Glorii/Epoci? Nigdzie nie mogę znaleźć nawet zdjęć tego cuda :)

 

 

W PolishAngel po uwzględnieniu rabatu, masz Glorię tylko kilkanaście złotych drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna/widział w akcji/używał? http://mrcleaner.pl/monster-shine-heavy ... p1808.html

 

Proszę o opinię jak to się ma do Glorii/Epoci? Nigdzie nie mogę znaleźć nawet zdjęć tego cuda :)

 

 

W PolishAngel po uwzględnieniu rabatu, masz Glorię tylko kilkanaście złotych drożej.

 

Ale ta ma pojemność 3,5l i to mnie zaciekawiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie jaki adapter 230V na 12V kupić, żeby pociągnął kompresor, taki na gniazdo zapalniczki w aucie?

Dokładniej rzecz biorąc taki jest z tej aukcji

 

USUNIĘTO ZE WZGLĘDU NA NARUSZENIE 17. PUNKTU REGULAMINU

 

 

Nie pomyślałem i kupiłem najtańszy z allegro i "nie ma siły" pyknąć... latarkę mogę sobie zapalić ;)

Ta taniocha ma na wyjściu 12V 500mA.

Jakiego szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz taki aby na wyjściu miał 12 V i tyle amper ile potrzebuje odbiornik. W twoim przypadku 150 [W] /12 [V] równa się 12,5 [A]. Najlepiej z małym zapasem (może być z większym - to nie przeszkadza) więc można przyjąć , że 15 A.

Jeśli masz większy kompresor (lub inny odbiornik) to dzielisz moc w [W] tego odbiornika przez 12V i wychodzi Ci ile pobiera prądu (w amperach [A]). Zawsze trzeba jakiś zapas dodać.

Nie dziwne , że nie chciał "pyknąć" jak ma 0,5 A a potrzebuje 12,5 A. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w garazu to :D nie ma szans zamarznie na kość. Wiekszosc kosemtyków spoczywa w pokoju. czyli jakies 23-4 stopnie. Nie przegięcie??? w sumie wrzucic do lodówki zadna strata. Najwyzej matula:D powie znów ze mnie pojeb.... :D Ale słysze to tak czesto ze odbieram to jako komplement. :evil::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, pytańsko. Moje Clio jak przypuszczam nigdy wcześniej nie widziało korekty lakieru. Lepiej opitolić autko "normalnym" padem czy futrem? Co da lepszy efekt? Mam jasny kolor lakieru, więc jakoś bardzo trzeć nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.