Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jeśli masz taka możliwość to kup sobie piecyk paleniskowy z szamotem w środku ( coś w stylu junka) wystarczy tylko komin gdzieś wyprowadzić. Ja na chwile obecną ogrzewam dziuple co ma 70m2 i sobie chwale, fakt faktem na krótki rękawek nie pochodze ale to 9 st mam gdy na dworze -9 st. :P Pale tylko drewnem i co najważniejsze dosyć szybko sie to nagrzewa.

 

Czyli tak zwaną kozę ? Zastanawiałem się nad tym, aczkolwiek są to garaże szeregowe i nie mają osobnych kominów, tylko coś w stylu kratki wentylacyjnej. Niestety nie jest to nawet kratka o uniwersalnych wymiarach, tylko taka pionowa z lat 70. Dopasowanie do tego komina i żeby było to wszystko szczelne zabrałoby mi trochę czasu. Obawiam się, że i tak po podłączeniu cały dym i sadzę wiatr wdmuchiwałby z powrotem do środka... Alę dzięki za info ;)

 

Zabierz na próbę ... każdy sprzęt można oddać do 2 tyg.

 

To jest dobra myśl, bo potrzebuję głównie po to żeby dziuplę poszpachlować i pomalować, akurat zdążę i oddam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wezme fluffiego bo i tak zamawiam na spory koszt w tym sklepie więc dorzuce. A co z tym szamponem nigrin ? mam piane aktywną jakąś z obi w sumie to jest mleko i nie wiem jakie to ma ph... Więc raczej nie będę używał po wosku. Piana aktywna będzie mocno potrzebna ? Da sie coś innego spienić jeszcze ? ;) Jak nie to kupie piane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz w czym spienic ;) Zalezy jak bardzo brudne auto masz, jak brudzi sie to dobrze dac przed myciem piane zeby podziala troche na brud i splukac. A potem mycie wlasciwe rekawica. No chyba ze masz auto weekendowe ktore sie tylko kurzy czasem :D Piana aktywna z obi pewnie zjadla by od razu wosk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego sie obawiam ;) a szkoda by było wosku. Mam czym spienić, mam. Brud latem to ogólnie tylko kurz z miasta :) Chce przeprowadzić korektę pod koniec lutego i braknie mi troche funduszy już na piane, więc kupie ją w innym terminie, a przed kupnem będę dokładnie spłukiwał karcherem auto bo co jeszcze moge spienić... ? widziałem jak pienią ludwikiem itp. ale to też zjada wosk i raczej do naczyń :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://showcarshine.pl/989-presta-sudzz ... -38l-.html moze bd dostepny zanim skonczysz kompletowac zamowienie, bardzo fajny szampon za rozsadne pieniadze. A jak za drogi kup Nirgin, o nim juz troche bylo na forum ale i tak pozniej kupisz cos lepszego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Sorry może za głupie dla Was pytania ale wkręcam sie i nie chce walnąć jakiejś gafy przy pierwszej korekcie i chce jak najlepiej zadbać o lakier..

 

Na to pytanie chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi ;)

 

Tu masz wszystko albo jeszcze więcej http://forum.kosmetykaaut.pl/viewforum.php?f=11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.