Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wytrzasnąć ten proszek do prania RM760 w ludzkiej cenie? Widzę tylko opakowania po 10kg za ponad 200 zł, na co mie to :wallbash:

 

np w Castoramie, OBI, Praktikerze itd. Zanteresuj sie lepiej chemia Tersusa, ew Valetpro heavy duty carpet cleaner. Środek Karchera nie jest rewelacyjny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

RM daje radę, jest może słabszy, ale wystarczy zrobić więcej przejazdów i jest dobrze.

Tutaj walczyłem z brudem odkurzaczem Puzzi z RM760, bez pre-spray, nawet szczotki nie miałem, tylko ekstrakcja.

Po wyschnięciu żadnych plam czy innych niechcianych historii.

 

dsc03302cv.jpg

 

Także nie skreślajmy go tak definitywnie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie i tak ten RM lepszy od tego jest..

http://www.conceptchemicals.com/node/108

 

Tam napisali, że używać 1:40 rozcieńczenia, jak mi 1:1 albo sam koncentrat nie dawał rady na lekkie zabrudzenia :lol:

 

A po prostu może ja coś źle robię?

Nalewam płynu do atomizera, pryskam na tapicerkę, czekam chwilkę i zaczynam szorować szczotką i po tym wciągam to odkurzaczem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wytrzasnąć ten proszek do prania RM760 w ludzkiej cenie? Widzę tylko opakowania po 10kg za ponad 200 zł, na co mie to :wallbash:

 

Ja bym Ci polecał Power Burst z Prochem, w PL niestety dosyć drogi ( cena prawie x 2 tej co w UK) ale jest mega wydajny , Jeżeli na własny użytek to na allegro kupisz 1 kg, jednak jeżeli sporo pierzesz to w UK kupisz za około 150 zł 4kg . Z tych , które próbowałem ( rm , tersus , valet pro , tenzi ) prochem był zdecydowanie najlepszy , nie pamiętam żebym się kiedykolwiek na nim zawiódł . Zobacz test jaki robiłem jakiś czas temu http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=8960

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro Power Burst 200zł za 4kg, więc jeśli polecasz będzie trzeba wypróbować...jeśli najpierw kupie odkurzacz :D

 

:shock:

Więc powoli gonimy Europę , 200 zł to dobra cena .

Jakiś czas temu sprawdzałem to były prawie po 3 stówy , jakby dobrze poszukać to w niektórych sklepach nadal kosztuje 306 zł, a przy zakupie 4 opakowań SUPER OKAZJA :shock: 1317,18zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Pod FK 1000 dalem Dodo LPL ale podobno R222 bardziej nadaje sie pod ten wosk.Jak to jest(megs16 i Collinite 476s tez biore pod uwage).

 

Chcę odświeżyć lakier srebrny metal Peugeota 207. Praca będzie ręczna.

Na koniec napewno FK Hi-Temp.

Jaki Cleaner? Dodo LP, R222 czy Lusso RC?

Jaki QD? FK Extra Slick, AF Finale czy jeszcze coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy szef da się namówić na tego PROCHEM :D

Zastanawiam się nad tym VP Heavy Duty Carpet Cleaner :song:

 

W ogóle to jak najlepiej te tapicerki prać?

Ja psikam presprayem, czekam, szortuje i wciągam, psikam, czekam, szoruje i wciągam.

 

 

Tak czytam i czytam, o co chodzi z tą ekstrakcją? TO nie jest po prostu wciągnięcie wody i tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.