Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie mam problem z subskrypcja tematow - nie przychodzi mi powiadomienie na maila o odpowiedzi. A opcje sledz odp w tym temacie mam wybrana. Wiecie jak to poprawic :?:

 

A druga sprawa to taka: po wczorajszym myciu nie chcialo mi sie wycierac auta bo zostalo troche kropel na nim (nalozony jest DG 105), myslalem ze dotre je dzis w garazu QD VP Citrus BLing w stezeniu 1:4, ale slobo zeszly. Potem probowalem samym ostem i tez zostalo troche. Wiecie jak je usunac bez ponownego mycia, zeby nie zjadlo sealanta :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś testował TENZI - PUSTA BUTELKA ZE SPRYSKIWACZEM I MIARKĄ 1L w cenie 4,5 zł warto kupić ten produkt ?

 

http://allegro.pl/tenzi-pusta-butelka-z ... 36102.html

Śmiało można kupować ;)

Podziałka jest więc wygodnie idzie mieszanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś testował TENZI - PUSTA BUTELKA ZE SPRYSKIWACZEM I MIARKĄ 1L w cenie 4,5 zł warto kupić ten produkt ?

 

http://allegro.pl/tenzi-pusta-butelka-z ... 36102.html

Śmiało można kupować ;)

Podziałka jest więc wygodnie idzie mieszanie ;)

 

Tak chwalicie i chwalicie więc zakupiłem 3 sztuki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie 2 jedna z lederem,druga z prixem(praktycznie cały już wypsikany),i poza konkursem Alux rozcieńczany i chodzą bez lipy,mają nawet ala.pianowanie,ale to to sobie można odpuścić...Po paluchach nie kapie i o to chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki:

 

Czym najłatwiej/najszybciej usunąć zaschnięty osad z mydła z kabiny prysznicowej? (szkło + pcv)

 

Wiem, że ocet działa, ale może jest coś skuteczniejszego?

 

 

Ocet + soda oczyszczona lepiej, sam ocet jest rzadki i splywa. Możesz jeszcze dorzucić soku z cytryny do tej mikstury.

 

Wygodniej jest jednak uzyc dedykowanego zelu do mycia lazienek, tani i niezly jest Tenzi WC Sani.

 

Szkło kabiny prysznicowej polecam zaimpregnowac niewidzialna wycieraczka - zdaje egzamin !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy w 3city poza CarSpa jest jakieś godne polecenia studio auto detailingu? planuje na wiosnę / lato korektę lakieru 2 letniego auta. Sam mam żadne doświadczenie w tej kwestii więc wolę oddać auto w ręce kogoś kto jest w temacie. Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.