Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja litr chętnie odkupię, nawet w butelce po Coli

Jak ma pH takie jak zwykłe Magi to transport przetrwa, ale po otrzymaniu od strzała przelej w jakieś trwalsze opakowanie, bo Ci przeżre... Moja Magi przyszła w butelce po szamponie Sonaxa i po tygodniu zaczęło cieknąć z dwóch miejsc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jaki produkt hydrofobowy polecacie na boczne szyby, tylną i lusterka zewnętrzne? Najlepiej coś łatwego w aplikacji po umyciu samochodu, ale żeby wytrzymał z miesiąc albo dłużej. Nie interesują mnie produkty typu rainx 2w1. Może jest jakiś Gtechniq, 4nano itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jaki produkt hydrofobowy polecacie na boczne szyby, tylną i lusterka zewnętrzne? Najlepiej coś łatwego w aplikacji po umyciu samochodu, ale żeby wytrzymał z miesiąc albo dłużej. Nie interesują mnie produkty typu rainx 2w1. Może jest jakiś Gtechniq, 4nano itp?

 

 

Bardzo łatwy w aplikacji jest 4Nano Clear Vision (jest nowa formuła) - naprawdę, docieranie to bajka. Trwałość znacznie większa niż wymagasz, cenowo też jest bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na przodzie właśnie rainX i jest OK, zaaplikowałem go na tylną szybę w dwóch autach i tam nie bardzo się sprawdza, bo nie ma takiego ciśnienia powietrza :( Dlatego pytam czy jest może coś lepszego co się sprawdzi w miejscach takich jak u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.