Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fr0styyy.,

cleaner do skóry + odżywka do niej :good:

 

taki zestaw jest bardzo przyjemny i masz wszystko już w nim:

 

http://showcarshine.pl/263-colourlock-z ... fibry.html

 

lub duragloss 441+221 :good:

 

glorusek

 

zapytaj się na pw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy majac wosk w paście i ten sam ale w formie plynnej moge na plynny nalozyc atomizer i uzywac go jako QD (oczywiscie na umyta powierzchnie wiec jako po porstu odswiezacz blasku i ochrony) bez szkody do pierwszej wartwy wosku czy bedzie sie to gryzlo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie dowiedzieć czegoś na temat polerowania recznego tzn jaką pastą czy na mokro czy sucho. Jestem Totalnym laikiem w tym temacie. Mozecie mi coś podpowiedzieć abym od wiosny mógł odświezyć lakier auta. Chciałbym na początek recznie spróbowac co i jak moze później jakąś elektryczną polerke sobie sprawić. Dziekuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie dowiedzieć czegoś na temat polerowania recznego tzn jaką pastą czy na mokro czy sucho. Jestem Totalnym laikiem w tym temacie. Mozecie mi coś podpowiedzieć abym od wiosny mógł odświezyć lakier auta. Chciałbym na początek recznie spróbowac co i jak moze później jakąś elektryczną polerke sobie sprawić. Dziekuje za odpowiedzi.

Poczytaj forum i dokładanie regulamin który zaakceptowałeś.

a najlepiej zapoznaj się z tym tematem, lub skorzystaj z przycisku Szukaj

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=843

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie mam. Jakoże jutro ma być temperatura lekko na plusie chciałem opitolić szybko samochód i zastanawiam się czy przy braku jakichkolwiek pian do samochodu można wynieść coś z domu i zrobić tym pianę? Chodzi mi o jakiś szampon do włosów itp :mrgreen: Ma to jakiś sens? Czy lepiej już samą wodą spłukać brud?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.