Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie czy są średniej klasy myjki z podgrzewaniem wody do 1000 pln ?

jest np Karcher HDS 5/15 U tylko cena wysoka. Ale podgrzewa do 80 stopni. Fajna kompaktowa budowa, w bagażniku się spokojnie mieści i waga 75 kg (niewiele jak na maszynkę z podgrzewaniem wody).

Używanego HDS 558 kupisz już za niecałe 3000 zł, na 230 V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z lancą do karchera K7 lub serii 7XX która by miała podobnie szeroki strumień jak lance na myjniach bezdotykowych? Ta oryginalna jest ok, ale ten strumień troche zbyt wąski jest do zywkłego mycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz Cherry Glaze.

 

tym razem i ja mam pytanie...

na zimę zacząłem eksperyment woskowy i np. dach zrobiony został 50/50 Duragloss #111 i AutoFinesse Power Seal (nie mówię który z której strony ale domyślicie się szybko)

 

dzisiaj auto myte i po samym tylko prewashu takie oto zjawisko mi się pokazało:

20121217170110.jpg

i inne ujęcie

20121217170137.jpg

co jest? :idea::idea: , to są przecie dwa sealanty :o

 

wodą lałem z różnych stron, za każdym razem zachowanie to samo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam wosk kładzie się na AIO, ale biorąc pod uwagę że cherry glaze nie trzyma długo, zejdzie razem z woskiem, możesz spróbować połowę maski AIO > Wosk oraz drugą połowę Wosk i na to AIO. Ja AIO latem kładłem Natty's blue i trzymało około półtora miesiąca.

Mając FK 1000p - nic nie kładź pod niego, odtłuść powierzchnię i kładź sam wosk. Mamy okres niskich temperatur i śniegu więc dłużej potrzyma bez AIO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, źle to ująłem, najpierw AIO później wosk :oops: . Teraz zabezpieczę samym finish kare. Myślę już o sezonie wiosennym i chciałem wybrać dobre AIO i do niego wosk. Czytałem forum i znalazłem, że AIO się zabezpiecza wkońcu to też cleaner. Jaki wosk daje dobre połączenie z CG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na maksymalnym wet looku :-] Jako, że nie mam maszyny i polerki nie przeprowadzę pomyślałem o środku, który zamaskuje rysy i wyciągnie coś z lakieru ;) CG dlatego, że czasami brakuje mi czasu, a to jednak połączenie. Na przyszłość może pełnić rolę cleanera pod wosk. Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.