Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chciałem zapytać, czy wie ktoś może czy warto taką aktywną pianę stosować, czy lepiej od razu przejść do mycia jakimś lepszym szamponem?

Albo, czy można zmieszać trochę tej akt. piany z szamponem, nanieść opryskiwaczem i myć auto?

 

Najlepsza opcja:

 

1. Nanosisz pianę opryskiwaczem żeby zmiękczyć brud

2. Spłukujesz auto

3. Myjesz szamponem

 

Czy SmartPolish od SmartWax można użyć jako pasty finiszującej po UC Megsa?

 

Tak można

 

'Można go używać na starszej powłoce lakierniczej oraz na nowym lakierze przed użyciem Smartwax lub Smartsealant w celu zwiększenia połysku i blasku.'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanko. Zabieram się do pierwszej korekty lakieru ( ford mondeo srebry 2005r. Ogólnie stan lakieru dobry). Chcę użyć czegoś z megsa i tak się zastanawiam czym różnią się poszczególne środki, a dokładniej Ultimate compound, ultimate polish i swirlX. Trzeba użyć wszystkich ? Rysy nie są za duże, nic poważnego raczej. Widziałem na Youtube tutorial jak ktoś robił korektę UC i po tym nie widziałem żadnych swirli itp, więc po co reszta tych środków, może zależy od stanu lakieru ? Korektę chciałbym przeprowadzić narazie ręcznie, za jakiś czas polerką. Środki nakładać zwykłym padem megsa rozumiem ? Z góry dziękuję za odp :)

 

Pozdrawiam

 

Mrcnsb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jan Wronowski, Nie bęzyną nie próbowałem. Może jeszcze jakieś pomysły na usunięcie żywicy ???

Może nierozcieńczony IPA? Tylko pewnie musiałby długo leżeć na tej żywicy.

Bo niektórzy zalewają bursztyn spirytusem i po jakimś czasie część bursztynu się rozpuszcza a to przecież skamieniała żywica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmek, Do smoły używam CARVALET jest bardzo dobry ale żywicy nie rusza, glinką też próbowałem ale stara zaschnięta żywica jest twarda jak kamień ...
moglbys napisac jak uzywasz ? wg mnie mogłby być lepszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie raczej nie na temat, ale kiedyś ktoś wrzucił pomalowane felgi bbs czerwono-czarne chyba w Golfie one były teraz potrzebuję znaleź zdjęcie z nimi, ale przeszukałem działy, gdzie mi się wydawało, że tam były, ale nie znalazłem :/ Kojarzy ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie odżywki do skóry Gliptone: po nałożeniu i wmasowywaniu ten środek nie wysycha i jak wsiadłem do auta po 3 godzinach, to fotel był bardzo "przyczepny", zero poślizgu. Wycierałem fotele ściereczką po aplikacji, ale to nic nie zmienia.

Nie wiem, co zrobiłem nie tak, może za grubo nakładam? skóra nie jest sucha, regularnie odżywiana-do tej pory używałem zestawu megsa (ta odżywka wysychała od razu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.