Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ktoś poradzi czym zmyć niebieski smar z białej kurtki snowboardowej?

 

próbowałem:

 

-szare mydło

-chemia prochemu

-pranie w pralce w wysokiej temperaturze

 

Spróbuj plame potraktować odtłuszczaczem ( zmywacz do hamulców itd. ) na zmianę z jakimś detergentem. Miałem podobny kłopot, tylko ze spodniami dżinsowymi. Pomogło w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z tar removera, a także ze środków podobnych do iron x mogę pokryć całe auto, od góry do dołu? Pytam dlatego, że nie znalazłem jak działają te subst. na elementy polerowane, chodzi mi o listwy na drzwiach, w B6 to chyba aluminium i jak te środki działają na plastiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która lepsza, miększa, fajniejsza? Chodzi o docieranie wosku.

 

Chemical Guys

 

Shiny Garage

 

Chyba, że coś innego z All4Auto w cenie 20-25zł, rozmiar ok 40x40?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

http://www.all4auto.pl/microfiber-madne ... -p133.html

Bardzo dobra fibra, warto dołożyć dyszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która lepsza, miększa, fajniejsza? Chodzi o docieranie wosku.

 

Chemical Guys

 

Shiny Garage

 

używam tej pierwszej i jest super. A ze się sprawdziła to zamówiłem niedawno 60x40 ( http://www.all4auto.pl/shiny-garage-del ... -p862.html ) ale w SCS i jako Chemical Guys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nikt mi nie odpowiedział ponawiam pytanie:

 

Czy korzystając z tar removera, a także ze środków podobnych do iron x mogę pokryć całe auto, od góry do dołu?? Pytam dlatego, że nie znalazłem jak działają te subst. na elementy polerowane, chodzi mi o listwy na drzwiach, w B6 to chyba aluminium i jak te środki działają na plastiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nikt mi nie odpowiedział ponawiam pytanie:

 

Czy korzystając z tar removera, a także ze środków podobnych do iron x mogę pokryć całe auto, od góry do dołu?? Pytam dlatego, że nie znalazłem jak działają te subst. na elementy polerowane, chodzi mi o listwy na drzwiach, w B6 to chyba aluminium i jak te środki działają na plastiki.

IronX jest bezpieczny dla polerki... Prickbortem leciałem swoje felgi i wielkich szkód nie narobił, ale trzeba było powierzchnię przelecieć pastą.

A jeżeli chodzi o listwy... na pewno nie jest to gołe aluminium, więc pewnie nawet katowanie siuwaksami Tenzi im nie zaszkodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.