Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Takie szybkie pytanko. Ten szampon jest ogólnie polecany i ludzie chwalą i piszą, że na prawdę dobry -> Zymol

I teraz pytanie, czy ten szampon to to samo? Pojemność się zgadza, opis również, skład mniej więcej tak samo opisany, a cena przez pół -> Zymol Szampon . Jest jakiś haczyk? To są dwa różne produkty? Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamilRosen, to jest ten sam szampon, tylko, że jeden z nich jest świeżo wyprodukowany a drugi to "półkownik", który leżał i leżał na półkach Hallfordsa aż ten splajtował i za grosze można było kupić takie specyfiki. Zapytaj się sprzedawcy skąd ma szampon (tutaj zawsze może skłamać) oraz jaka jest data produkcji.

 

 

Jak wpiszesz w forumową wyszukiwarkę hallfords powinno wyskoczyć trochę topiców. W dziale sprzedam kilka osób pozbywa się tego szamponu w dużym opakowaniu więc możesz kupić go z kimś w spółce. Cenowo wyjdzie to samo a przynajmniej będizesz miał pewność, że szampon nie pamięta czasu rządów Margaret Thatcher :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanko. Ten szampon jest ogólnie polecany i ludzie chwalą i piszą, że na prawdę dobry -> Zymol

 

Jesteś pewnien, że chwalony jest ten ww,

 

czy może jednak chodzi o ten AutoWash AD2012 :

 

0121754a3adfd.jpg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie wnikałem w szatę graficzną, zasugerowałem się właśnie ogłoszeniem z działu "Sprzedam" takiego szamponu w 1.9l opakowaniu, a i na stronie CarSpa i w Temachem są te same zdjęcia, chyba starych opakowań. Nie wiedziałem, że jest nowa szata graficzna i ulepszona formuła? A tak z ciekawości właśnie porównałem ceny.

lukwawa dzięki za cenną uwagę, będę zamawiał za nie długo trochę kosmetyków z Temachem to zapytam o tego Zymola, skąd jest i jaka data produkcji, może dostane odpowiedź. Tyle, ze wszystko co do tej pory stamtąd zamawiałem było jak najbardziej ok, więc zobaczymy. Ale chyba jednak cena skądś się musiała wziąć. Tylko tak z drugiej strony, chyba tak śmiesznie sprzedawać coś co jest po terminie :?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc Optymalnie miałem na myśli coś dobrego, polecanego, sprawdzonego :)

Na zewnątrz furki spryskuję, pędzelkuję i spłukuję, gra gitarra, a co np. boczkami drzwi, gałką zmiany biegów itp. tam wodą ze strumienia nie strzelę :) wystarczy przetarcie MF? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Do wnętrza plecam VP Interior APC, super zapach :good:

 

a w jakim rozcieńczeniu go używasz?

ja zrobiłem 1:10 i woda prawie nie zmieniła koloru :o choć w czyszczeniu Karchera po zimie, taki roztwór spisał się całkiem nieźle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma takie pytanie chodzi o IPA

 

Chcę odtłuścić szyby w samochodzie jak nanieść IPA przez atomizer czy np na padzie piankowym czy inaczej ? :o

sorry może głupie pytanie ale jakoś nigdzie nie znalazłem lub przeoczyłem :o

 

Dzieki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma takie pytanie chodzi o IPA

 

Chcę odtłuścić szyby w samochodzie jak nanieść IPA przez atomizer czy np na padzie piankowym czy inaczej ? :o

sorry może głupie pytanie ale jakoś nigdzie nie znalazłem lub przeoczyłem :o

 

Dzieki :good:

Psikasz i ścierasz fibrą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma takie pytanie chodzi o IPA

 

Chcę odtłuścić szyby w samochodzie jak nanieść IPA przez atomizer czy np na padzie piankowym czy inaczej ? :o

sorry może głupie pytanie ale jakoś nigdzie nie znalazłem lub przeoczyłem :o

 

Dzieki :good:

Psikasz i ścierasz fibrą ;)

 

Dzieki to mi wystarczy ;)

 

[ Dodano: 5 Grudzień 2012, 22:53 ]

piotrl,

ja psikam bezpośrednio na panel i tak też się powinno robic :good:

Okej dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.