Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Takie pytanko. Mam na masce 2 woski. W przypadku obu widac różnice. Chciałem zapytac czy na podstawie tego co opisze mozna wybrac ktory lepiej sie sprawdza czy to kwestia tegoco sie lubi i oczekuje po wosku ?

 

Lewa str. - kropelki bardzo ładne, ale po prawej są większe

Prawa str. - kropelki pozostają na aucie natomiast lewa str. szybciej zrzuca z siebie te krople (tak jakby lakier był bardziej śliski)

 

Tak wiec czy na podstawie wielkosci kropel oraz zachowywania sie ich mozna cos okreslic czy to kwestia gustu ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - Panowie i Panie wytłumaczcie mi jak to jest w przypadku polerowania i maskowania

 

Wyklejam sobie maskę powiedzmy na 4 sekcje, robię 1 sekcję, odklejam taśmę efekt 50/50 jest i jak teraz nakleic kolejną taśmę ? na wypolerowanym lakierze :zly: do krawędzi nie wypolerowanej czy inaczej bo nie moge sobie tego uporzadkować :/:ad::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Krótkie pytanie. Zimą będę miał ograniczony dostęp do bieżącej wody. Mam zatem zamiar myć auto normalnie, jak do tej pory, natomiast spłukiwać z wiaderka ewentualnie konewki :D Nie będzie to może detailing, ale po prostu zwykłe ogarnięcie auta co by nie jeździć z tą solą i całym zimowym syfem na lakierze.

I teraz pytanie - czy ewentualne niedokładne spłukanie może zaszkodzić w jakiś sposób lakierowi? Mój obecny szampon to DG 901. Wiem, że są szampony bez spłukiwania, wybrałem już sobie nawet DG 931, ale nie ma go na razie w "moim" sklepie. Dlatego póki co mam zamiar myć zwykłym szamponem, tylko właśnie boję się czy niedokładne spłukanie może coś narozrabiać. Auto oczywiście będzie wycierane do sucha po myciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak przygotować nowego pada do pracy?? Widziałem kiedyś filmik, że gość smarował pady pastą polerską a później to suszył i był gotowy do pracy. Ma to jakąś nazwę fachową??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golden0282, wchodzisz w ten temat. Na górze pod numerami stron masz info, że ignorujesz ten temat. Naciskasz to i wyświetla się lista ignorowanych tematów. I tam zaznaczasz, który temat usunąć z ignorowanych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.