Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

LZ, jedź do ASO i kup, cena nieznacznie większa a większa pewność dobrej części :good:

Ja tak zrobiłem w A6 bo koszt Wahlera ze sklapu to ok 90zł a ASO 120, koszt wymiany w przypadku zepsucia to 500zł bo trzeba rozpiąć rozrząd i pompe wody :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć,

 

Chce kupić wąż ogrodowy (wiadomo studnia - pompa - mycie) zastanawiam się nad wyrobem firmy Cellfast, w ich ofercie jest spory wybór, jako warunek konieczny i niezbędny "wąż ma się nie skręcać, nie blokować strumienia wody etc." zastanawiam się następującymi produktami :

a) PROFESSIONAL

b) GREEN ATS2

c) HOBBY ATS2

 

Cena również ma znaczenie, dlatego nie wiem czy warto dopłacić do HOBBY czy wystarczy PRO ?

 

A może ktoś poleci wyroby innej firmy ? Generalnie interesuje mnie 3/4" do 1".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LZ, jedź do ASO i kup, cena nieznacznie większa a większa pewność dobrej części :good:

 

Różnie z tym niestety bywa... BTW okazało się, że jednak WAHLER nie był na pierwszy montaż tak jak mi się wydawało tylko BEHR. Niestety w sieci nigdzie BEHRa nie widać.

Może faktycznie zapytam jeszcze jutro w serwisie o termostat chociaż wolałbym już dzisiaj to zamówić i mieć z głowy a w przyszły weekend wymienić.

 

Ja tak zrobiłem w A6 bo koszt Wahlera ze sklapu to ok 90zł a ASO 120, koszt wymiany w przypadku zepsucia to 500zł bo trzeba rozpiąć rozrząd i pompe wody :shock:

 

Ja takich problemów nie mam na szczęście - termostat ok. 150zł. a wymiana najprawdopodobniej 0zł. ;)

Sam pewnie się tym zajmę w przyszły weekend, dostęp jest dość prosty więc powinno się obyć bez niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wczoraj nawoskowane w ogrzewanym garażu (ok 20 stopni C) Collim 476. Dzisiaj po okolo 24h wyjechalem na zewnatrz i po paru godzinach samochod pokrywała chyba rosa, przez ktora bylo widać kazdy ruch aplikatora od wosku. Czy takie coś jest normalne czy ja robie cos nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wczoraj nawoskowane w ogrzewanym garażu (ok 20 stopni C) Collim 476. Dzisiaj po okolo 24h wyjechalem na zewnatrz i po paru godzinach samochod pokrywała chyba rosa, przez ktora bylo widać kazdy ruch aplikatora od wosku. Czy takie coś jest normalne czy ja robie cos nie tak ?

 

Może go dobrze nie dotarłeś :o:idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, może spróbuj zostawić na noc w odrdzewiaczu, może ściągnie chrom :o

 

z tego co czytałem raczej tego nie ruszy, ale znalazłem kilka patentów, jak któryś zadzaiała to się pochwalę

 

 

Swoop, Na starość Ci się zachciewa kolorowych śrubek :acute: maluj na czarno 8-)

 

eee czarne w przyszłym sezonie będzie passé ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy gra warta świeczki? da radę kupić kolorowe śruby/nakrętki na pewnym portalu aukcyjnym. szwagier za coś koło 100 kupił zestaw 20 nakrętek w korze niebieskim - ze dwa lata temu. Nic z nimi się nie dzieje złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.