Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

krd, jako doświadczony partyzant mówię - 4 stopnie to luksus, byle czapkę mieć. Ciepła woda w obu wiadrach i nie ma szans zmarznąć, nawet ręce nie wymiękną. Można ew. rękawiczki jakieś do osuszania wziąć, ale ostatnio przy 6 stopniach nie potrzebowałem.

 

No chyba że wieje mocno, to jest gorzej :)

 

EDIT: a lakier wytrzyma, bez obaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

TADEK14, Nawet jest to wskazane, bo IPA nie wymywa wszystkiego i po kilku myciach może coś wyjść ;)

 

Jak się umie używać produktów to IPA wystarczy ;) A zmywacz też nie jest takim idealnym wyjściem :|

 

Więc warto czasem coś poeksperymentować z dwoma tymi środkami oraz APC w różnych kombinacjach ;)

 

Ja nadal nie mam idealnego rozwiązania :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam duzo i nigdzie nie widziałem zeby ktos CK VHG na zime używał, a ze własnie go kupiem na wiosne to sie zastanawiam czy na zime nadał by sie... Gdybym miał ocieplany garaz to bym probował... Aktualnie dwie warstwy hi temp na ipa lezy na golfie.

Na achillesie Hi temp nie wytrzymał długo... Mogłem użyć achillesa + ipa i wtedy hi temp ale teraz z temperatura na dworze nie ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TADEK14, Nawet jest to wskazane, bo IPA nie wymywa wszystkiego i po kilku myciach może coś wyjść ;)

 

Jak się umie używać produktów to IPA wystarczy ;) A zmywacz też nie jest takim idealnym wyjściem :|

 

Więc warto czasem coś poeksperymentować z dwoma tymi środkami oraz APC w różnych kombinacjach ;)

 

Ja nadal nie mam idealnego rozwiązania :/

Trzeba będzie protestować i znaleźć odpowiednia kombinacje, narazie zobaczę co będzie po zmywaczu i surfexie 1:10 :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patol, M4ciek, u mnie w 1000p od ponad roku leży aplikator w środku (meg'sowe słoneczko) i nic mu nie jest ;) tylko trochę płaskie się zrobiło :lol:

Ogólnie do słoiczka gdzie idzie zmieścić aplikator używam osobnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.