Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wersja lite moze byc czy ta zwykla?

Zwykła jest lekko ścierna, Lite nie. Zależy co chcesz osiągnąć. Jedna i druga dobrze przygotuje lakier pod wosk czy sealant. :good:

 

EDIT: BTW, sama IPA też powinna starczyć od biedy, ale cleaner jednak skuteczniejszy pod wosk, zawsze coś tam wypełni i poprawi wygląd. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lite jest lekko ścierna, zwykła nie.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd...

Oczywiście na odwrót, zamieszałem się przy pisaniu posta - post poprawiony :oops:

 

damianTDCi, mam nadzieję, ze nie dodasz mnie "do ignorowanych" :kox::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym usunąć klej z lakieru ? :cry: tzn. rozmazany super glu .

 

Pozdro

 

1087994640.jpg

 

Ja kupiłem w Praktikerze, cena około 15 zł, zmyl super glue z plastikowego grilla w Peugeocie. Zostawia sie to na kilka godzin (najlepiej cala noc) i potem papierowym recznikiem wyciera. Jezeli nie wyżarł plastiku, na lakier pewnie tez nie zaszkodzi. Przy wiekszej ilosci kleju trzeba zrobic 2-3 podejscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czym to tak na szybkości ogarnąć pleksowatą szybką szybke w chopperze ?

UC, FC+ czy może Menzerna3000 ?

Zależy co chcesz zrobić z nią: doczyścić czy usunąć rysy? jeśli to poliwęglan i chcesz usunąć rysy to polecam wątek: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... c&start=45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Mam samochód do polerowania. Jest na nim kilka swirli i większych rysek. Nie musi być to korekta 100% co polecacie ? ojciec mówi, że może to zrobić papierami 1500/2000 i pastą g3 na polerce (jest lakiernikiem), a ja myślałem, że Ultimate compound + tri color. Co będzie lepsze dla lakieru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem wcześniej w innym temacie ale przeszło bez echa... :acute:

 

"Opiszcie jak pracujecie papierem na DA. Dziękuję."

 

 

 

I jeszcze pytania na szybko:

jakie najlepsze proporcje na qd z onr'a? Do naturali czy do sztuczniaków? :mrgreen:

 

 

Dziękuje, pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym usunąć klej z lakieru ? :cry: tzn. rozmazany super glu .

 

Pozdro

 

Obrazek

 

Ja kupiłem w Praktikerze, cena około 15 zł, zmyl super glue z plastikowego grilla w Peugeocie. Zostawia sie to na kilka godzin (najlepiej cala noc) i potem papierowym recznikiem wyciera. Jezeli nie wyżarł plastiku, na lakier pewnie tez nie zaszkodzi. Przy wiekszej ilosci kleju trzeba zrobic 2-3 podejscia.

 

Dzięki za info. sprawdzę, tzn. pozostał tylko ślad, klej zszedł po glince.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.