Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

mc007, biurko z BRW? :-]

 

Jeśli chodzi o firmę, to nie, biurko było zamówione parę lat temu u stolarza ;)

 

Zapytałem się, bo dostałem jako gratis z Mrcleanera i zastanawiam się, do czego się przyda.

Skórzane fotele mam w Alfie więc kto wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myłem sobie dzisiaj letnie kółka ( a dokładnie to opony) i natrafiłem na pewien problem. O zewnętrzną stronę dbałem regularnie (mycie, dressing) więc poszło bez problemu: APC i po krzyku-guma jak nowa. Gorzej z wewnętrzną stroną opony: osadziła się trudna do usunięcia warstwa brązowego nalotu. Jest to jak podejrzewam pył z klocków + tzw "zabrudzenia drogowe" ( z tyłu są bębny a opony tak samo brudne jak przód). Stężone APC Nielsena i długie szczotkowanio-pędzelkowanie nie daje zadowalającego rezultatu.

 

Chciałbym pracę nad kołami skończyć w ten weekend.

 

teraz pytanie:

 

kupiłem niedawno do usuwania smoły SNB,SANEGO SANESOLV EXTRA

 

a oto fragment opisu z SCS

"Skutecznie usuwa brud komunikacyjny, [...] z powierzchni [...] gumowych"

 

czy jest to środek mocniejszy od apc na tego typu brud i czy nie zniszczy gumy?

____________________________________________________

 

i tak BTW czy środkami takimi jak Blue Gel czy Bilberry można myć opony? w tym wątku http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... c&start=15 jest napisane że Bilberry nie niszczy opon, ale czy można go stosować w tym celu ( bezpieczeństwo/ skuteczność)??? Nie chce na razie kupować DG #701 bo i tak nadszarpnąłem budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybka piłka: po jakim czasie można nakładać następną warstwę GTehniq G3(G5)? Ile warstw? Trzy?

 

Ja na boczne kładłem jedną warstwę, na przód G1

Do polerowania używaj mikrofibry bo papierem(zalecenie z opakowania) nigdy nie spolerujesz

Ja ode dawna poleruję G3 papierem i jest naprawdę ok! Mam taki papier w rolce z APP, daje radę. Papierem dokładnie rozprowadzisz produkt, natomiast mikrofibrą zbierzesz niepotrzebnie :?

 

Moje pytanie dotyczyło głównie czasu po jakim czasie można nakładać ponownie następną warstwę, jakieś doświadczenia?

 

Dzięki tak czy inaczej za odpowiedź rickson :good: , choć nie do końca wyczułeś moje pytanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

wyczółeś

 

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Poprawiłem sam, jeszcze przed Twoim "pouczającym" postem, także nie przesadzaj z tym biciem głową o ścianę :thumbdown: tekst w tej formie był mniej niż minutę na forum.

g3 papierem?

Zapraszam do poczytania instrukcji, napisałem przecież dlaczego właśnie papierem.

chyba

ale wiesz z doświadczenia czy przypuszczasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie polerujesz g3?

Mi strasznie się marze, nie ważne czy po pięciu czy po dwudziestu minutach.

Poleruje po jakiś, 20-30 minutach. Najpierw jedną stroną papieru całą szybę, następnie docieram po chwili czystym kawałkiem papieru pół szyby, a następnym czystym drugie pół.

Może kwestia jakiego papieru używasz :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, przypuszczam

Poprawiłem sam, jeszcze przed Twoim "pouczającym" postem, także nie przesadzaj z tym biciem głową o ścianę tekst w tej formie był mniej niż minutę na forum.

spoko, po prostu takie błędy są strasznie rażące! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak,

 

http://www.aget.com.pl/towar-6657-reczn ... elvet.html

 

Następnym razem spróbuję cieniej, bo papierem nie ma szans u mnie dotrzeć.

Ja zawsze nakładam płatkiem kosmetycznym, także naprawdę cienko! A papier mam taki z rolki, firmy APP. Nie pamiętam już dokładnie nazwy i typu, bo go dostałem kiedyś :oops:

 

Kiedyś na początku, próbowałem również takiego papieru do wycierania rąk, jak w toaletach (fotka poniżej) i również szło całkiem dobrze :good: proponuję podprowadzić kawałek z jakiejś toalety i spróbować :kox:

recznik-papierowy-skladany-4000-zielony.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.