Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja właśnie czekam na wosk i HDC zza wielkiej wody, myślę że dobrze zapakowana w styropian i watę lub wełnę mineralną nie przemarznie wosk.Paczka też zależy czym wysłana bo może być lotnicza i statkiem ale na żadnym z tych pokładów nie panuje temperatura ujemna.Myślę że większe ryzyko jak będzie paczka wędrować na pace już po naszym kraju przy temperaturze ujemnej niż w drodze zza wielkiej wody.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :)

Mam pytanie odnosnie aplikacji colli 446. Jak wiadomo, obecnie temperatury są już niskie.

Zakupiłem cleaner r222, glinke mam i tutaj mam pytanie.

Wiadomo, że colli należy nakładac w temp co najmniej 15 stopni. Do tego dogrzeję sobie garaż. Czy glinka i cleaner może być kładziony przy 10albo mniej stopniach? czy to nie ma znaczenia? Planuję to zrobić pod koniec tygodnia, bo ma być cieplej, ale już chciałbym mieć zaplanowane wszystko. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, jeżeli chodzi o samo mycie (pre wash, mycie zasadnicze etc) to ja jeżdżę na bp na bemowie (tylko z rana albo późniejszym wieczorem, wiadomo...) Natomiast ostatnio zauważyłem, że przy kochanowskiego, tam gdzie jest salon opla powstała myjnia bezdotykowa, nie wiem jeszcze czy już jest otwarta, jak wygląda sprawa z wjazdem (szlaban :P ) z własnymi zabawkami ale planuję rozejrzeć się za tym w najbliższym czasie :), jeżeli już się czegoś dowiem, dam znać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.