Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie, mam takie 4 białe kropeczki na masce w wielkości ziarka piasku widać to tylko po wypastowaniu czy dam radę rozetrzeć w to miejsce lakier i zamaskować przy pomocy meguiars ultimate compound? Powstało to prawdopodobnie przez spadające żołędzie.

 

ciężko powiedzieć bez zdjęć, ale jeśli to odprysk do podkładu, to zamalować zaprawką i spolerować i nie będzie znaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tomson, ale tutaj też nie dostaniesz jednoznacznej odpowiedzi ;) Nikt Ci takiej nie da, każdy będzie mieć swój typ, nie zawsze ten sam... ;) Ja używam akurat FK425 i jestem mega, naprawde mega zadowolony, ale to wiadomo - co kto lubi, kto czego oczekuje...

a no wlasnie ehh :/

ten FK widze ,ze w dobrej cenie i ilosciowo super tylko ,ze MX aktualnie go nie posiada.... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal, http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... za&start=0

 

Mam system odwróconej osmozy i tej wody używam do mycia, co oznacza, że po umyciu nie mam water spotów. Muszę jeszcze kupić beczkę 120l aby mieć dostatecznie dużo wody aby móc spokojnie umyć i opłukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop dzięki za odpowiedź, postaram się zrobić fotkę, a ile może wziąć lakiernik za taką robotę lakiernik ?

 

nie wiem czy lakiernik będzie się bawił w zaprawki, no chyba, że taki się znajdzie. Malowanie całego elementu to ok 300 zł (lakier zaprawkowy ok 30 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal, http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... za&start=0

 

Mam system odwróconej osmozy i tej wody używam do mycia, co oznacza, że po umyciu nie mam water spotów. Muszę jeszcze kupić beczkę 120l aby mieć dostatecznie dużo wody aby móc spokojnie umyć i opłukać.

A jaki koszt takiej osmozy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TADEK14, dokładnie Ci teraz nie powiem ale pewnie ok. 5k zł

wszystko zależy od tego, jak duża ma być wydajność oraz od stopnia zautomatyzowania. U mnie jest pełna automatyka, dokładnie ta z pierwszego zdjęcia:

http://filtrowaniewody.pl/page.php?id=23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa szybkie z rana:

 

1.

Jaka jest różnica między tymi dwoma cleanerami?

DODO JUICE LIME PRIMIE

a

DODO JUICE SUPERNATURAL MICRO PRIME CLEANER

 

2.

Jakaś godna polecenia (dla laika, żeby niczego nie porysował:) glinka, do delikatnego, włoskiego lakieru? (raczej tańsza niż droższa). ValetPro będzie ok?

 

BONUSOWE pytanie - czy kolor glinki ma znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comte,

2.

Jakaś godna polecenia (dla laika, żeby niczego nie porysował:) Glinka, do delikatnego, włoskiego lakieru? (raczej tańsza niż droższa). ValetPro będzie ok?

Będzie ok, o ile wszystko będziesz robić tak jak trzeba. Chociaż ja tam wolę glinki BH.

BONUSOWE pytanie - czy kolor glinki ma znaczenie?

Z tego co wiem, nie ma żadnego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.