Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z ciekawostek dzisiaj jak nakładałem coli , tam gdzie użyłem tylko IPA ( aplikator niebieski Zymolla) strasznie mi elektryzował lakier, Tam gdzie był Dodo LPL nic takiego się nie działo. :idea:

 

 

dodo, potem IPA czy odwrotnie

ja zrobilem przejazd dodo a pozniej ipa i na to coli 845 i QD DG 921na zime, zobaczymy jak zda egzamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakich proporcjach rozrobić naftę

z czym Ty chcesz naftę rozcieńczać :roll:

 

Jeśli kupiłeś coś co się nazywa IPA to tego nie rozcieńczasz, rozcieńczać możesz alkohol izopropylenowy 1:1 z wodą...ale kurcze...ileż razy to już było pisane :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rustin, Przed nałożeniem colli przeleć samochód cleanerem i dopiero wtedy jak chcesz kłaść na tępy lakier to IPA 1:1 :o

 

Czemu nie kupisz np snb sanesolv na smołę tylko będziesz się z naftą bawił :o i wtedy psik psik sanesolv na cały samochód, czekasz przynajmniej 10minut, spłukujesz, myjesz i dopiero glinka, która zbiera jakieś tam osady a nie zapycha się smołą :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.