Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie,wracając do zamka w drzwiach,w jaki sposób można usunąc wz wnętrza brud? Za nic w świecie nie mogę kluczykiem otworzyć prawych drzwi,kluczyk nie wchodzi do końca,zwykle używam centralnego i tak mnie tknęlo żeby sprawdzić zamki. Psikałem do środka WD,psikałem powietrzem z kompresora i nic. Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyklejenie spojlera pod zderzak ?

2648255250

A pytanie brzmi czy kleić na klej do szyb ( ale boje się że mi bokami wyjdzie) czy tez znajde gdzieś dobra a raczej bardzo dobra taśmę dwustronną ?A jak tak to jaką ? 3M ? np taką :

http://allegro.pl/3m-80319-tasma-dwustr ... 52851.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z@rek, Z tego co widzę to jest po polerowane alu, ale pokryte bezbarwnym ;)

 

No właśnie nie wiem ale lustra nie ma więc tez skłaniam się do tego ze jest bezbarwny jeszcze, ale na polerowanych ostrożnie używany Iron z tego co przewertowałem na forum nie powinien narobić bajzlu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to sens przy korekcie w dążeniu do perfekcji

 

Ma i nie ma :D Pasta matująca, do usuwania mory, ale raczej po świeżym "malunku" :D

Stosować tylko ręcznie lub DA na filcowym padzie, rotację odradzam, aczkolwiek takie zabawy były - bez trzymanki po poręczy z 6-go piętra.... :kox::D

Pobawiłem się (pewnie za mało) i sprzedałem....... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to sens przy korekcie w dążeniu do perfekcji

 

Ma i nie ma :D Pasta matująca, do usuwania mory, ale raczej po świeżym "malunku" :D

Stosować tylko ręcznie lub DA na filcowym padzie, rotację odradzam, aczkolwiek takie zabawy były - bez trzymanki po poręczy z 6-go piętra.... :kox::D

Pobawiłem się (pewnie za mało) i sprzedałem....... :dontknow:

Dzięki wielkie za odpowiedź :-]

Dobry wariat w takim razie,może ktoś będzie sprzedawał,lub wprowadzą mniejsze opakowanie to będzie trzeba się przyczaić :-]

uczyć się na czym jest,może bym w końcu zbliżył się o kilka procent do 100wki 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to sens przy korekcie w dążeniu do perfekcji

 

Ma i nie ma :D Pasta matująca, do usuwania mory, ale raczej po świeżym "malunku" :D

Stosować tylko ręcznie lub DA na filcowym padzie, rotację odradzam, aczkolwiek takie zabawy były - bez trzymanki po poręczy z 6-go piętra.... :kox::D

Pobawiłem się (pewnie za mało) i sprzedałem....... :dontknow:

 

A ja kupiłem i ... Leźy

Kilka razy dla zabawy, recznie, na rotacji ale nie czuję się na tyle pewnie żeby obskoczć tym całe auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.