Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fr0styyy., Niech zgadnę. Nakładałeś płatkiem kosmetycznym?

 

Płatkiem papieru toaletowego złożonego na 4.

 

Fr0styyy., Autoglym Car Glass Polish, Gtechniq G4, Duragloss Nu-Glass #755 i tego typu środkami bym zaatakował tego Rain-Xa.

Na marginesie, nie miałem jeszcze takich problemów z Rain-Xem czy to ze starymi, czy z nowymi wycieraczkami :o

 

Może dlatego, że szyba nówka :song:

 

 

Ogólnie to byłem pod wrażeniem jak te wycieraczki zbierają po zamontowaniu no to wysmarowałem szybę Rain-X i teraz dupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymek, Golf IV oryginalne ma szklane klosze, Bora plastik, Passat B5 również plastik info na 100% pewne :)

 

golfie IV wczoraj polerowałem plastikowe klosze

To nie były oryginalne lampy w takim układzie :) Chyba że mówisz o tylnych lampach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy byłby cleaner, który chemicznie oczyści lakier. Denaturat tego nie zrobi :)

 

Woskowanie wykonywać schematem: woskowanie elementu->polerka? czy nawoskować cały a później polerka?

To zależy od wosku, temperatury, wilgotności etc. Najlepiej nawoskuj jeden element, później drugi, przeprowadź "test palca" na pierwszym i będziesz wiedział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam cleanera. Co mogę użyć przed woskowaniem z budżetowych środków? Denaturat coś pomoże czy nie ma sensu wogóle?

Politura Sonaxa... tanioszka, a nawet ładnie pachnie i łatwo się aplikuje/poleruje... na to kładłem wosk DJ i uważam że politura ładnie go podtrzymała na samochodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy tylne lampy można wypolerować też UC +tricolor? :?: A jak już przejadę to czym to wykończyć? Myślałem, że do lamp trzeba użyć jakiegoś środka dedykowanego ale ja jestem początkujący - może mnie ktoś oświeci :mrgreen:

A czy plexi na przednich lampach też tak mogę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy tylne lampy można wypolerować też UC +tricolor? :?: A jak już przejadę to czym to wykończyć? Myślałem, że do lamp trzeba użyć jakiegoś środka dedykowanego ale ja jestem początkujący - może mnie ktoś oświeci :mrgreen:

A czy plexi na przednich lampach też tak mogę ??

 

Możesz i niczym nie musisz wykanczać, przy woskowaniu lakieru też je posmaruj woskiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.