Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sabat, fluffy po takim zabiegu pewnie do prania?

 

Niekoniecznie,

 

Staram się każde auto myć co dwa tygodnie na dwa wiadra, więc często są czyste. Problemem jest zawsze tył auta.

Najczęściej korzystam z opcji Suszenia na drodze, bo obok myjni mam długą prostą, później tylko przecieram lekko pozostałe krople.które z zakamarków wychodzą.

Generalnie jak auto jest nawoskowane, to i na jednym i na drugim po demineralizowanej krople nie zostają bo ładnie schodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Futro wiecej tnie niz pad
I chłodniej.

ok dzięki

 

3 ostatnie pytanie na które nie znalazłem odpowiedzi: Czy triple można traktować maszyną, czy może to produkt tylko i wyłącznie do pracy ręcznej? Jeżeli można maszyną to czy są jakieś restrykcje odnośnie padów i prędkości? Wystarczy miękka gąbka i wolne obroty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie gąbki i ile kupić do past Menzerna FG500, IP2000, FF3000?

Mam do wyboru:

-Gąbka polerska Biała-Bardzo Twarda z mocowaniem M14 "URBAN"

-Gąbka polerska Pomarańczowa-Twarda z mocowaniem M14 "URBAN"

-Gąbka polerska Żółta-średnio twarda z mocowaniem M14 "URBAN"

-Gąbka polerska Czarna-miękka z mocowaniem M14 "URBAN"

Chętnie kupiłbym talerz mocujący i jakieś inne gąbki i futro, ale na 1 auto (Ford Focus mk1 ciemny zielony) taniej wyjdzie kupić gąbki z mocowaniem, takie jak te a futra z mocowaniem nie znalazłem.

Polerka to Silverline SilverStorm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tydzień temu nakładałem, bo nowe wycieraczki z ASO założyłem to sobie mówię "a maznę szybkę, może teraz lepiej będzie działać" i dupa :?

Owszem w deszczu przy 100 jest super, ale w mieście przy 50-60 to tragedia, wycieraczka przeskakuje i robi mgłę na szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

szukałem trochę, ale ciągle nie jestem pewien, więc może to da możliwość, aby wypowiedział się ktoś kto jest pewien. Kolega ma golfa MKIV, kupił ORI reflektory z xenonem no i teraz pytanie: to jest szkło czy plastik? On jest pewien ze szkło, ja widziałem gdzieś na forum, że w Passacie B5 było szkło, więc wymyśliłem, że w tych latach robili ze szkła, ale... na forum golfa kolega znalazł wypowiedź gościa z Borą, który był święcie przekonany, że polerował swoje reflektory i że jest to plastik. No więc ktoś ma jakieś doświadczenie? Będę wdzięczny.. ;)

 

A czemu pytam? Bo chcę te lampy zaatakować polerką, ale wolę być przygotowany na tlenek ceru, który musiałbym kupić.. ;)

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.