Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

wojciechch, patent jest bardzo prosty. Zwracasz uwagę jak odkładasz polerkę i kabel się już nie skręca :P

 

A ja się tyle męczyłem :D:good: . Ale pytam całkiem serio o jakieś obrotowe (ślizgowe?) połączenie do kabla, czy jest do zanabycia i zainstalowania na kablu, przy wtyczce, na wejściu... obojętne - może ktoś coś "czai"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fr0styyy., uzyj glinki ;) a ja mam takie pytanie, kazde lampy jakie polerowalem nie moge wyprowadzic drobniutkich swirli ;/ uzywam past 500,1000, 2000, 2500, 4000 i zadna kombinacja nie pomaga, te drobniutkie zostaja... jakies rady ? :(

Papiur ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przed użyciem cleanera należy usunąć stary wosk? Chcę przygotować auto na zimę. Leży na nim Fk1000p, który ma z 2 tygodnie. Był położony na próbę. Cleaner to PB PP, a wosk to FK.[/quocl

 

cleaner usuwa stary wosk, wiec nawet powinieneS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co będzie najbardziej uniwersalnym cleanerem pod FK 1000P, 476 a na lato coś naturalnego: DG 652, DJLP, PB Pro Polish/Professional Polish?

 

Czy może jechać SRP/Achillesem i próbować zmyć IPA ich woski a na to LSP? Pomijam fakt czasem zastosowania glaze`a.

 

Może lamerskie pytanie ale w temacie o cleanerach nie padła wystarczająca odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.