Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chciałabym kupić wosk do swojego autka. Czy w kładzeniu drogich wosków jest coś trudnego?

Przeglądałam kilka sklepów i ceny zaczynają się od 50 i sięgają nawet 4000zł za puszkę.

 

Sama przyjemność i nic trudnego ;)

 

Pochwal się autem 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał kolejnego wątku w luźnych z kategorii mam 1500 PLN i szukam auta, które miałoby 300 koni, paliło 5 litrów, miało brązową skórę z merynosów i jego właścicielem musi być lekarz ginekolog. Z tego co kojarzę, któryś z użytkowników tego forum pracuje w salonie "Peżota". Byłbym wdzięczny za podpowiedź, który to z Panów bo nie pomnę niestety wszystkich a miałbym do niego bardzo konkretne zapytanie o jeden z modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie odnosnie woskow przeznaczonych do lakierow niemetslizowanych:

Jaki efekt jest po polozeniu takiego wosku na lakier metslizowany?

Konkretnie to mam zymol rouge, a kolega piekny czerwony lakier metalik i zastanawiam sie, czy to sie zgra, bo jeszcze nie probowalem takiego polaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy źle/nie dokładnie wypolerowany wosk/sealent w tym przypadku FK 1000p może zrobić hologramy czy to raczej SRP na miękkim padzie jest przyczyną? Dzisiaj na słońcu zauwazyłem hologramy, wcześniej robiłem to samo w innym aucie i było ok. Różnica w nakładaniu SRP była jedynie. Pierwszy raz nakładanie aplikatorem i przejazd maszyną a teraz nałożenie nie wielkiej ilości na maszynę i praca nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavlik jutro lub w niedzielę będę mył auto, na końcu dam CG pro detailer i zobaczę jak czy to zeszło. Niestety cały tydzień mam 12stki 8-18 i nie widzę słońca na aucie w normalnej porze. Dopiero dzisiaj przez przypadek na parkingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś podczas robienia wnętrza chciałem zrobić zdjęcia 50/50 przy czyszczeniu plastików APC Nielsena. Przyklejam taśmę a tu nic w ogóle się nie chce trzymać do żadnej plastikowej powierzchni :wallbash: . Taśma to Blue Dolphin 38. Czy to jest jakaś zła taśma czy po prostu nie nadaje się do plastików? W przyszłości mam w planach korektę więc będę oklejał znaczki plastiki itp i trochę mnie to martwi, że nie będzie się trzymać. Dziękuje za odpowiedzi i wskazówki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masa140, może taśma od 3M?

Np.:

http://www.pielegnowacauto.pl/materialy-lakiernicze/tasmy/3m-tasma-maskujaca-19mmx50m.html

Można stosować na elementach plastikowych. Chociaż dziwi mnie, że ta Twoja się nie trzymała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.