Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kilka dni temu natrafiłem na jakiś test lub prezentację produktu do mycia opon. Bił na głowę apc itp., opona była po nim czysta i nie brudziła aplikatora. Oczywiście zapomniałem co to był za preparat i gdzie go widziałem, pomożecie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu natrafiłem na jakiś test lub prezentację produktu do mycia opon. Bił na głowę apc itp., opona była po nim czysta i nie brudziła aplikatora. Oczywiście zapomniałem co to był za preparat i gdzie go widziałem, pomożecie? ;)

 

to było coś z DG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś środek, który będzie działał jak Quick Detailer, ale nie trzeba będzie go wycierać fibrą, tylko wystarczy spłukać? Mam auto miesiąc po korekcie, a na chwilę obecną nie mam możliwości mycia na 2 wiadra, glinka, itp. Aktualnie myję auto na bezdotyku. Jak wiadomo nie da się dokładnie umyć samym ciśnieniem wody z jakąś chemią.

Najbardziej racjonalnym wyjściem byłby QD ale obawiam się, że podczas wycierania mikrofibrą porysuje się lakier. Co radzicie? Jakiś hydrowosk czy to lipa? Czy może poczekać aż kupię jakiś zestaw: wiadra, rękawica itd. i dopiero wtedy bawić się w nakładanie czegoś na lakier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.