Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odnośnie Reload'a- dosyć mocno przyciemnia lakier, przeleciałem nim dzisiaj świeżego Atlantique'a i moim zdaniem trochę popsuł jego efekt. Przyciemnił, ale nie taką głęboką czernią, tylko jakby ktoś go przydymił :o:D

Jeśli ma być samodzielnym zabezpieczeniem, to sprawdzi się całkiem nieźle. Nie jest tak wymagający jak Silo Seal, ale warto odtłuścić lakier. Z miesiąc powinien wytrzymać. Na srebrnych felgach daje fajny efekt wizualny. Żeby na szybko zrobić autko - jak znalazł, chociaż niektórzy mówią, że DG Aquawax leży dłużej ;)

 

Evo Nigdy nie miałem Zaino w rękach, ale szperając po internecie, mam wrażenie, że wszystkie fury po pełnym secie mają mega połysk. Jak ma się to do rzeczywistości? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Evo, :good:

 

"Glass Scrub" powinien pomóc

 

Tylko czy od wewnątrz nie będzie z nim za dużo babrania? Z tego co wiem to trzeba z nim pracować na mokrej szybie.

 

Jakbyś próbował IPA to uważaj na plastiki. Jak masz to próbuj ściernym cleaner'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy szampon RISE AND SHINE BIG APPLE SHAMPOO nada się oprócz mycia również do poślizgu dla glinki ValetPRO Yellow Poly Clay czy lepiej brać Meguiars NXT Generation Car Wash? - ten drugi troszkę drogi :/

A może ten Presta Sudzz Car Wash Galon?

Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy szampon RISE AND SHINE BIG APPLE SHAMPOO nada się oprócz mycia również do poślizgu dla glinki ValetPRO Yellow Poly Clay czy lepiej brać Meguiars NXT Generation Car Wash? - ten drugi troszkę drogi :/

A może ten Presta Sudzz Car Wash Galon?

Dziękuję za odpowiedź.

Nada się.

VP to nawet wodą można glinkować.Nie przesadź tylko z tym szamponem i polewaniem,bo może się zacząć rozpadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie a macie coś do odmierzania tych mililitrów, jakieś menzurki czy coś? a może macie jakieś swoje sposoby na dokładne odmierzenie środka to podzielcie się z nowicjuszem :-]

miarka,albo oko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie a macie coś do odmierzania tych mililitrów, jakieś menzurki czy coś? a może macie jakieś swoje sposoby na dokładne odmierzenie środka to podzielcie się z nowicjuszem :-]

 

Ja używam miarki po syropie od kaszlu bodajże :) skala jest co 5 ml :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś was troszkę pomęczę :D Jeszcze jedno pytanie: Jakim środkiem czyścic, polerować plastiki które udają chromy. Mam ich sporo na samochodzie z daleka wyglądają jak metalowe ale to plastik. Środkami do czyszczenia chromu chyba nie można bo się porysuje :o . Jak jestem w błędzie proszę mnie poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim środkiem czyścic, polerować plastiki które udają chromy.

w 300c to jest faktycznie chrom na plastiku i atakuj to pastami do metalu, zwykłe pasty do lakieru na piankowych padach nie robią na tym zupełnie wrażenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.