Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Heheh dzięki panowie :) Teraz jestem spokojny :P

Jeszcze jedno małe pytanko: duża różnica jest między NXT 2.0 a Natty's Wax Red? Wiem, że pierwsze to sealant a drugie to bardziej naturalny ale tak ogólnie bym prosił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie początkującego :) :

 

mam zamiar użyć po glinkowaniu CG Wet Mirror i nie wiem po jakim czasie można na niego nakładać wosk (FK 1000)? Długo trzeba czekać? czy wypolerować i od razu nakładać?

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to weź natty'sa ;)

chodzi o to, że mam już NXT i zastanawiam się czy jak kupie Natty's to będzie dużo lepszy efekt.

Jakiego koloru masz auto?

Jeśli nie miałeś jeszcze wosku naturalnego to na pewno warto spróbować,bo to świetny wosk w swojej półce cenowej :good: Natty'sa będziesz miał na lato, NTX na zimę,a jeśli Ci Natty's nie podejdzie (co mało prawdopodobne :mrgreen: ) na pewno szybko znajdziesz kupca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczyłem dziś szwagierkę jeździć i zawierało się w tym też tankowanie samochodu - dziewcze nie wiedziało że spust pistoletu naciska się dopiero po wsadzeniu końcówki do baku i zalało mi felgą z oponą, szybę, dzwi z plastikowymi niemalowanymi listwami i sporo lakieru :lol:

 

Odrazu przejechałem bezdotykiem (wosk na samochodzie dogorywa, więc pierwszy program leciał), ale pytanie co dalej. Zwykłe mycie + cleaner i wosk czy też dressing do plastików i opon? czy ropa mogła uszkodzić np. świeżo aplikowany wosk na felgach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej WTN, srebrny metalic :mrgreen:

Na zime mam Duraglosa 105 bo NXT aż takim twardzielem nie jest :)

 

 

Przyłączam się do zapytania Shmatana.

Czy jeżeli ON był wylany na lakier podczas tankowania i tak zostawiony na jakiś czas (1-2 dni) to lakier mógł ulec uszkodzeniu?

Zwykłe mycie oczyści całkowicie lakier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeżeli w okolicach wlewu paliwa nie mamy do czynienia z marnej jakości naprawą lakierniczą, to nic się nie powinno stać. Normą jest widok usyfionego błotnika od tankowania na stacjach benzynowych, a auta jeżdzą tak dniami/tygodniami/miesiącami i lakier ma się dobrze. Wosk i dressingi zapewne dostały mocno po tyłku, więc dokładne czyszczenie + aplikacja od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem George i potrzebuje jakas chemie do niego. Na George poszło sporo kasy wiec chciałbym narazie cos niedrogiego... max 80zł

Do prania mam narożnik w salonie, dywan i autko.

 

NIELSEN NAP LOW FOAM albo VALETPRO HEAVY DUTY CARPET CLEANER :) Poczytaj dział testy było pare recenzji produktów do prania :good: Ja polecam te dwa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem George i potrzebuje jakas chemie do niego. Na George poszło sporo kasy wiec chciałbym narazie cos niedrogiego... max 80zł

Do prania mam narożnik w salonie, dywan i autko.

 

Valetpro Heavy Duty Carpet Cleaner

 

edit: iivo był szybszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.