Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
każda jest osobno wiec ciężko będzie to chyba później usadowić....

 

 

Jest i na to patent ;) Zmiękczasz za wczasu klej na znaczkach za pomocną np.tar&glue removera, naklejasz od wierzchu szeroką, mocną taśmę. Następnie za pomocą cienkiej nitki odklejasz napis, z cały czas przyczepioną od góry taśmą. W ten sposób masz odklejony napis , cały czas zachowany w oryginalnym rozkładzie dzięki naklejonej taśmie. Robisz korekte czy co tam chcesz i możesz naklejać z powrotem napis,po wczesniejszym usunięciu starego kleju/taśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

patryczken16, bez FG500? Jak ma być tak na szybkiego to może twardszy pad jakiś, np. fexi pomarańczowy. Lakier może i miękki ale rys głębokich też ma pewno niemało. Ale jak czasu niemasz to.. daj znać jak wyszło :)

 

FG500 juz bylo :) wlasnie skonczylem 2500 + zolty 3m i juz jest super. Zrobie jutro finish + jakies mazidlo,ogarne wnetrze i jakas mala sesje pod sprzedaz :-]

 

Jak wyszlo? jak na czas pracy mysle ze super. Do obczajenia zaraz w dziale " co dzis zrobiles... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zostaną szare plamy po wodzie na czarnym?

To nie są plamy po wodzie tylko niedomyty brud.. który wcierasz w lakier.. i go rysujesz :)

Mądrować się nie będę, bo nie potrzebuję, a i tak mnie zignorujecie, ale mam w domu twardą wodę i zostają po niej plamy, które są charakterystyczne... Stąd moje pytania.

 

Bynajmniej to nie jest problemem i skoro auto czyste, to wycieranie do sucha MF nic nie rysuje. Ale dlaczego miałoby to zmniejszać znacząco trwałość wosku, przecież ja tego samochodu nie szoruję tą MF nie wiadomo ile czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam w imieniu kolegi. Do korekty są 2 samochody Lanos i Ibiza. Z tego co wiem lakier na Lanosie jest dość miękki. Kolega posiada cała butelke UC. Do tego UC lepiej gąbka cuting czy polishing? Lakier na lanosie jest w kiepskim stanie.

Przydałoby się coś do wykończenia po tym czy już niekoniecznie? Chce to zrobić bardzo ekonomicznie... Czy po UC SF 4000 to dobry pomysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam w imieniu kolegi. Do korekty są 2 samochody Lanos i Ibiza. Z tego co wiem lakier na Lanosie jest dość miękki. Kolega posiada cała butelke UC. Do tego UC lepiej gąbka cuting czy polishing? Lakier na lanosie jest w kiepskim stanie.

Przydałoby się coś do wykończenia po tym czy już niekoniecznie? Chce to zrobić bardzo ekonomicznie... Czy po UC SF 4000 to dobry pomysl?

Jeśli lakier w kiepskim stanie to nie wiem czy UC podoła... Można spròbować padem cutting... Konieczne będzie wykończenie np. wspomnianą Menzerną na żòłtym flexipads.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horas91, taka hybryda, która lezy do ~2 miesięcy na lakierze ;)

 

A to nie będę eksperymentował,

 

Skłaniam się ku 1000P , czy pod niego Auto Finesse Tripple będzie dobry? Jeśli tak to wysyłam zamówienie :)

 

Fajnie gdyby było łatwo i szybko z aplikacją + jakiś wet look ale nie bardzo się znam.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy pod niego Auto Finesse Tripple będzie dobry?

Lepszym wyborem będzie AF Rejuvenate lub R222 :good:

Fajnie gdyby było łatwo i szybko z aplikacją + jakiś wet look ale nie bardzo się znam....

 

Z czegoś trzeba zrezygnować, ja troszkę olałbym pierwszą część i kupił HDC + Glasur jeżeli szukasz wetu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam moje pytanko... co na czerwone elementy wnętrza? Sporo poczytałem na forum i jakoś najbliższy mi jest PB Natural Look, ale zawsze jest on kładziony przez użytkowników na czarne/szare elementy, nigdzie nie widziałem żeby stosował go ktoś "kolorowe" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.