Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

W temacie detailing-u stawiam swoje pierwsze kroki i mam do Was dwa pytania.

1. Pierwsze pytanie dortyczy woskowania, a właściwie przygotowania lakieru. Na początku myjka i piana, następnie mycie na dwa wiadra. Dopiero później glinkowanie i ponowne mycie samochodu, po czym ręczna korekta Meguiars-em UC. I teraz mam pytanie czy trzeba myć jeszcze raz auto po UC przed nałożeniem wosku?

 

2. Jaki środek byście mi doradzili do pozbycia się owadów i smoły? Chodzi mi żeby był skuteczny, ale zarówno bezpieczny dla felg i lakieru na samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

szymon_k, Dwa całkiem rożne produkty, coś w stylu czy wosk naturalny czy syntetyczny ;)

 

AG Leather Balm, konsystencja mleczka, aplikacja najlepiej aplikatorem z fibry lub bawełny, delikatnie wzmacnia aromat skóry, dobrze nawilża i odżywia, zmiękcza skórę

 

Gtechniq Leather: konsystencja wodnista, aplikacja atomizerem, moim zdaniem opiera się wyłącznie na ochronie skóry , zmiękczenia itp nie zauważyłem, do skór narażonych na silne zabrudzenia

 

To tak w skrócie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o pomoc. Moja kochana Mał(a)żonka chciała wyczyścić coś przy piekarniku i szorując pastą "poleconą przez teściową" wyszorowała za dużo :/

 

Tak to wygląda: http://imgur.com/a/b0JHv

 

Czy możecie podsunąć pomysł jak wykorzystując środku do autka usunąć kuchenny problem? :):idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarnold Nadaje sie, ale wiekszosc osob ktore tutaj sa, pracuja w systemie ''na sucho'' miejsza masakra sie robi otoczenia i przyjemniej sie pracuje :kox:

 

To jaką polecasz niedrogą pastę na sucho ?

Jak na razie robiłem tylko tempo ręcznie i efekt jest ale krótkotrwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.