Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy do polerowania wosku lub cleanera mogę używać zwykłej mikrofibry jeżeli odpowiednio ją złoże i będe ostrożnie używał?

 

Jeśli nie szkoda Ci kilu godzin roboty nad lakierem (korekta),a woskowanie nie wiadomo czym to dla Ciebie i tak mordęga lub strata kasy... to możesz spokojnie polerować nawet szmatą do podłogi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saddam, no miękki ten lakier to fakt...

SJake, woskowanie to dla mnie przyjemność :P A pytam właśnie dlatego, że szkoda mi było gdybym rysował polerując fibrą jakiś środek. Tylko tak sobie myślę, że sama gramatura nie ma tu chyba nie wiadomo jakiego znaczenia. Nie mówię tu o bardzo cienkich fibrach ale wydaje mi się, że normalną fibrą nie zrobiłbym krzywdy jeżeli uważałbym na jej obszycie. Czy się mylę i na prawdę potrzebuję jakiegoś wyczesanego Alladyna o gramaturze 1000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron-X i Prickbort kompresorem? W jakim celu? :o

 

jeśli autko stało pod wierzbą przez jakiś czas trzeba spryskać po całości, a wtedy środka zużywa się sporo, zwłaszcza z oryginalnego opakowania, no i to trwa, koszt pistoletu nie jest wielki, przyda się do innych prac przydomowych no i pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze, myślę że warto, a czy tak będzie to się okaże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.